Mk5000 hızlanma 💪

Hızlı makina

Resimler ve ekler

• DSC_0616.JPG
    DSC_0616.JPG
    3.5 MB · Görüntüleme: 149
  • DSC_0598.JPG
    DSC_0598.JPG
    3.7 MB · Görüntüleme: 154
  • DSC_0600.JPG
    DSC_0600.JPG
    3.4 MB · Görüntüleme: 181
  • Beğen
Tepkiler: ZEKERİYE BAYRAM
Fabrika hızını sabitlemiş mühürlemiş hız ayarını 2300 devirden ileri geçmiyor ama hızlı baya zıplama var ama yol engebeli ise düz yolda sıkıntı yok hızınıda ölçemedim

Hız yakıt kullanım parça servis bakım masrafı her yonuyle artı eksileriyle bizleri bilgilendirirsen seviniriz kullanıcı olarak benimde ilgimi çekti bu makina 240ı değiştirmeyi düşünüyorum araştırma halindeyim

Ben ölçtüm hızını 30 km/h yapıyor.
hızlandıktan sonra her 6 saniyede 1 kedigözü geçiyor. buradan kedi gözlerinin standart ve ölçülere uyularak dikilmiş olduğunu görüyoruz ve aralarının yaklaşık 50 metre olduğunu düşünerek hesaplarsak 30km/h çıkıyor

Bundan önce hep eski traktör ler kullandım kıyaslama yapamicam bu makina sonuçta 1964 Major yada 1973 MF 165 212 ile karşılaştırılmaz ama youtube kanalımda baya video var yüklemeye devam edicem ordan bi bak.kullanım on numara dönüşleri cidden çık rahat dar alanda dönebiliyor. Bi speed varmış gibi yakıta gelince motor da 15 saatte 200 saatten sonra yakıt belli olur anca ozaman gelince paylaşırız.yedek parçalık bi işimiz olmadı inşaallah olmazda ama servis iddialı her en kötü ihtimal 2 güne parçayla birlikte kapındayız dior.

Hız yakıt kullanım parça servis bakım masrafı her yonuyle artı eksileriyle bizleri bilgilendirirsen seviniriz kullanıcı olarak benimde ilgimi çekti bu makina 240ı değiştirmeyi düşünüyorum araştırma halindeyim

Mk5000 le yaptığını 240 la yapamazsın youtube da var 8 m3 yem karma makinası takan var. Bizim orda 4 lü Gaspardo havalı mibzer takan var biz slaj zamanı tek sıra makina takıcaz bakalım

• Beğen
Tepkiler: ibo30