Önallar 600 lt pulverizatörümüz geldi

Tesekkur ederim, 83 model s8, isimizi goruyor cok sukur uploadfromtaptalk1461074180801.jpg

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nail abi, bizim 640 ön ağırlık olamadığından 600lt tam doluyken sıra başında sersemliyor ama kulağını çekiyorum :D

Mutfaktan çay almaya giderken Chrome ile gönderildi..

Bende bu resimleri gördükçe 800 lt re alsam mı ki diye düşünmeye başladım.

Çay demlemesi zor geldi, Cola yudumlarken masaüstü cihazımdan gönderildi...

• Beğen
Tepkiler: mrdnyldz

Nail abi, Komşu 265s ile 800lt kullanıyor..

Çay bitmiş anam çaydanlığı bile yıkamış.. su içerken yeni tamir ettiğim masaüstünden gönderildi..

Başgan, 600 lt sıkıntı olmadı değil mi?
Şu ana kadar bi sıkıntı yaşamadık abi, tedbir amaçlı olarak tam doluyken yolda yavaş gidiyoruz.
En dik tarlada bile sorun olmadı, sadece bi yerde tarladan tarlaya geçiş yaparken ne olur ne olmaz diyerek geri geri çıktım [emoji1]

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: nailyetek
Nail abi, bizim 640 ön ağırlık olamadığından 600lt tam doluyken sıra başında sersemliyor ama kulağını çekiyorum :D

Mutfaktan çay almaya giderken Chrome ile gönderildi..

Onde standart olarak 3 tane mf 135 agirligi duruyor, her ihtimale karsi 2 tane daha ekledim sira baslarinda falan gık cikarmadi.

Abi senin delikanlilar 800 litreligi rahat calistirir.
Sizin araziler de bizim araziler gibi cok parcali ve kucuk parseller oldugundan 800 lt ilac gibi gelir.

Ali kardeş çok uygun ve sağlam bi makina almışsın.traktörune de yakışmış.bir de arka tekerlek 12.4 r36 olacak vallahi tadından yenmez.maşallah.

Teşekkür ederim abi, renk uyumu iyi oldu.
Arka tekerlekleri daha geçen yıl aldık, yakın zamanda onlarla ilgili bi çalışma olmaz gibi :)

Ekli dosyayı görüntüle 10472

Konu benim değil ama konuya Önallar ile ilgili bir arıza eklediğimden sonunu getireyim.Parçalar yazdığımın ertesi gün geldi.Gidince taktıracağım.Tecrübem olmadığından kendim uğraşmayı düşünmüyorum.Bir görsem kaparım ama ustanın başında beklemek lazım.

Hayırlı olsun abi, kazasız sorunsuz kullanırsın inşallah.

• Beğen
Tepkiler: Göktürk.
Ekli dosyayı görüntüle 10472

Konu benim değil ama konuya Önallar ile ilgili bir arıza eklediğimden sonunu getireyim.Parçalar yazdığımın ertesi gün geldi.Gidince taktıracağım.Tecrübem olmadığından kendim uğraşmayı düşünmüyorum.Bir görsem kaparım ama ustanın başında beklemek lazım.
Hayırlı olsun Allah bir daha göstermesin. Benim de ikinci el aldiğim pülverizatör öntar marka 4 membranlı pompasının bakımını yapmak istiyorum. Acaba bu set toplam ne kadara mal oldu . nerden aldiğini zi yazabilir misiniz. Önallar ve öntar markasının parçalarının bir birine uyacağını sanıyorum.

Hayırlı olsun Allah bir daha göstermesin. Benim de ikinci el aldiğim pülverizatör öntar marka 4 membranlı pompasının bakımını yapmak istiyorum. Acaba bu set toplam ne kadara mal oldu . nerden aldiğini zi yazabilir misiniz. Önallar ve öntar markasının parçalarının bir birine uyacağını sanıyorum.

Teşekkürler,Amin.Benimki bakım değil ,don hasarı.Arızalı kısmın resmini çekip Önallar'ın watsapp hattına gönderdim.Döküm kapak 50 TL,membranlar 3x5=15 TL,conta ve vidalar hediyemiz olsun dediler. 10 lirada kargo.Sizinki Öntar olduğuna göre ,Öntarın fabrikasıyla temas kurmanızı öneririm.Daha garantili olur.