MASSEY FERGUSON 135 & CASE JX65C HAYVAN GÜBRESİ

Saolasın iskender abi Case umduğumdan kat kat memnun bıraktı yakıtı gerçekten uygun herzaman yakıtından korkmusumdur almadan önce yakıtı gayet cimri
memnun kalmadıgım tek bişeyi vitesleri çok narin gibi geliyor eskı traktörum 285 di blki ondan öyle geliyodur :)

Kolay gelsin Mehmet. Viteslere alışırsın babam kullanırken bi kez 2.viteste bi kezde 3. Viteste takılı kalmış servis gelmis işin püf noktasınıda öğretmiş.

Arkadaşlar ben birebir görmedim babam vites körüğünü söküyon içindeki hareketli parçaları aynı hizaya getirip herhangi bir vitdse takıyon dedi. Detaylı görmedim servise sormayıda unuttum şantiye iyice unutkan yaptı beni. Tam nasıl yapıldığını öğrenirsem fotoyla beraber detaylıca paylaşırım.

anladım abı demek ıstedıgını vıtes kolunun korugunu bende sokmustum ıcınde ıkı hareketlı parca var ortalarında yuva var ıkı parcayı haraket halınde takılma meydana gelmıs olabılırr sabıtledıgınde duzelmıstır. haraketlı parcaların yuvalarına tam gırıp haraket etmesını saglamak ıcın gres ıle yaglayabılırsınn vıtes karısmalarını belkı bıraz onleyebılırr

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün