HELEZON YAYLI TAM OTOMATİK PULLUK YARDIM

İyi akşamlar arkadaşlar. Köyden bi arkadaş helezon yaylı tam otomatik 5 li alper marka pulluk almak istiyor. kuruda geçiyor mu, taşlı arazide nasıl diye merak ediyor. Kullanıcı lardan yorumlar istiyor.eğer kullanan varsa lütfen yorumlarınızı esirgemeyin. Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: cemilAltan
İyi akşamlar arkadaşlar. Köyden bi arkadaş helezon yaylı tam otomatik 5 li alper marka pulluk almak istiyor. kuruda geçiyor mu, taşlı arazide nasıl diye merak ediyor. Kullanıcı lardan yorumlar istiyor.eğer kullanan varsa lütfen yorumlarınızı esirgemeyin. Teşekkürler.

Ben kullanıyorum 2 yıldır çok memnunum, kurudada iyi ağır olduğu için güzel batıyor, videolarım var ilki taşlık tarlanın ortalara doğru takılıyor taşa diğeri kumsal bir yer
https://www.youtube.com/watch?v=gyaCoF9RhiA

https://www.youtube.com/watch?v=H5SXIuoAtgU

• Beğen
Tepkiler: cemilAltan

Ne oldu gormedi mi yoksa begenmedinmi videolari hic birsey demedin

Aslında benim 90 a bizim topraklarda 5 li çok fazla 4 lü tam, benim pulluklar 10 dan 14 ayarlamalı şu an 12 de ayarı, çok ağır bu pulluklar ben ek piston yaptırdım hidroliklere öne 2 ağırlık ekledim , yeni model tümolarda hepsi var zaten

5 +1 Pulluğu nasıl traktöre koşacaksınız , taşlık değilse yerleriniz hiç gerek yok bu otomatik pulluklara , ama taş varsa taşın üzerine indir yürü hiç korkma bir şey olmaz

Kuruda bende korktum geriye doğru açılırda yaylar kaytarır mı diye hiç sıkıntı olmadı taşa takılmaynca açılmıyor, taşa takılıpta bıçağın ucu zarar görürmü dersen oda sorun değil hiç zarar görmedi çok dengeli yaylar .

Tesekkurler bilgiler icin bizde tarim kredi kooperatifine ismarladik gecen hafta pazartesi alpler 12 numara 4 lu tam otamatik kapali helezon yayli ayni unlunun pullugu yerimiz bayagi tasli ama bizimki yerin altinda kaya diyebilecegimiz kadar buyuk tas o taslarin kiyisina kosesine takilsada yukari kalkarmi acaba? Bize sorun olurmu sizce daha kullanmak nasip olmadi bize bakalim bu hafta gelir insallah

Tesekkurler bilgiler icin bizde tarim kredi kooperatifine ismarladik gecen hafta pazartesi alpler 12 numara 4 lu tam otamatik kapali helezon yayli ayni unlunun pullugu yerimiz bayagi tasli ama bizimki yerin altinda kaya diyebilecegimiz kadar buyuk tas o taslarin kiyisina kosesine takilsada yukari kalkarmi acaba? Bize sorun olurmu sizce daha kullanmak nasip olmadi bize bakalim bu hafta gelir insallah

Kapali helezon yayli kullanmadim ama hic sikinti olmaz videolarda gordugum kadar ben toptagin uzrrine cikmis kayinin uzrine indirip yuruyorum cok guzel ayagini kaldiriyor kamali pullukta var ka defa kirdik takilinca kiriliyor kamalilar

• Beğen
Tepkiler: Gurcan