massey 398 beynam 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: massey 398 beynam 2

Gerçekten takdir ettim ayrıca çok temiz kullanılmış... 398 i tercih edip kullanma fırsatı yakalamış olanlar farkını bilir paylaşım için teşekkürler...

-silivrilimeriç- link=topic=9944.msg117548#msg117548 date=1229977786' Alıntı:
Fikir yazmak zorunda değilim yorumumu yaptım...Ama genede temiz motorun var...Bi daha büyük harf kullanırken kime karşı kullandığına dikkat et.......... noo*-*-
SEN NİYE ÜSTÜNE ALINYOSUNKİ...AHA BENDE BÜYÜK HARFLE YAZIYORUM NE OLCAK...

Sitede büyük harfle yazmak bağırmak anlamına gelir. İnternet dilinde bu böyledir. O yüzden büyük harfle lütfen yazmayınız.

Bir başka mevzu ise üst düzey site yöneticilerine güvenin. Özellikle DD rütbesi ve daha üstü kişiler buraya seçilip gelmişlerdir, kimse kendini ispat etmeden gelmedi. O yüzden hepsinin bildiği bişey vardır, kimse burada kafasından bieşy sallamıyor. 'Sen kimsin karışıyorsun?' gibi tavırlar hiç kimseye yakışmıyor, burası site, o adam sitenin görevlisi karışabilir. Bu konuda sanırım üyelerimizin eksik bilgileri var, lütfen bu konulara dikkat edelim.

Paylaşım için teşekkürler, güzel fotolar.

karakule link=topic=9944.msg117779#msg117779 date=1230015514' Alıntı:
ne olacak büyük yazarsam sen kimsin senin yaşın kac.. zaten sana demedim bakan lara dedim SAYGILI KONUŞMAYI ÖGREN BÜYÜKLERİNLE

Yaşım küçük olabilir ama ben sana saygısızlık yapmadım sen yaşımı geç ilk önce bi rütbeye bak ondan sonra konuş......Zaten Admin ' mizde gerekli olanı yazmış.............

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...