Tt4

Arkadaşlar traktörümüzü yenilemeye karar verdik tt4.50alıcaz inş. Daha önce alannn fiyatı nasıl motoru farklıymış galiba sanzımanda öyle kullanan varmı suankı traktörüm 2005 tt 50 7700 saat daha anahtar değmedi ve hiç bir sorunu yok sizce mantıklı mı

eğer fiat motoru dişinda bir motorsa ve şanzıman farklı ise t480 ler gibi şanzıman yaptırmaktan iş yapamayız gibi geliyor bana ayrıca jxc ler 70 binden başlıyor o para çok ona
Motoru new holland motoru diye biliyorum.. Ama biraz oynamislar tt motoruna göre... Maksimum torku daha az devirde elde ediyor... Bu onun avantajıdır... Ama benim tavsiyem size tt4.50 degil tt4.55 powershuttle olan modeli... Cunki 50 olan modelde mekanik shuttle var... 55 ve 65 lerde ise istersen mekanik istersen powershuttle oluyor... Tavsiyem powershuttle olanini almaniz...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Motoru new holland motoru diye biliyorum.. Ama biraz oynamislar tt motoruna göre... Maksimum torku daha az devirde elde ediyor... Bu onun avantajıdır... Ama benim tavsiyem size tt4.50 degil tt4.55 powershuttle olan modeli... Cunki 50 olan modelde mekanik shuttle var... 55 ve 65 lerde ise istersen mekanik istersen powershuttle oluyor... Tavsiyem powershuttle olanini almaniz...

Bencede öyle ama babama göre deil geçen ay normal ttn50 lüx e anlaşmıştık sonranfiyat yüksek geldi hiç inmediler aşağı 48 binden bizde kızdık almadık powershuttle iyide babam alışkım deil bu normal shutllınya. Aanca ikna oldu bakalım 50' bin uyarsa alıcaz bizimnburda fiyatları çok yüksek çekiyorlar

Bencede öyle ama babama göre deil geçen ay normal ttn50 lüx e anlaşmıştık sonranfiyat yüksek geldi hiç inmediler aşağı 48 binden bizde kızdık almadık powershuttle iyide babam alışkım deil bu normal shutllınya. Aanca ikna oldu bakalım 50' bin uyarsa alıcaz bizimnburda fiyatları çok yüksek çekiyorlar
Hayirlisi olsun TT50 de guzel motor biz kullaniyorz 2014 modelini.. Yakit az cekis emsallerine gore cok iyi manevra super serilik desen oyle... Neyse hayirlisi o olsun...

Hayirlisi olsun TT50 de guzel motor biz kullaniyorz 2014 modelini.. Yakit az cekis emsallerine gore cok iyi manevra super serilik desen oyle... Neyse hayirlisi o olsun...

sağolassın bence fiyatlarda adamına göre yapıyorlar ve bayii istediği gibi oynuyor forumda bir arkadaş tt50 4*4 ü geçen yıl 50 bine aldım demiş bizim burda da 56 bindi yine bizim burda geçen yıl 65-56 yı tek çeker 50 bine alındı en sonunda yaktıracaklar galeriyi :)

sağolassın bence fiyatlarda adamına göre yapıyorlar ve bayii istediği gibi oynuyor forumda bir arkadaş tt50 4*4 ü geçen yıl 50 bine aldım demiş bizim burda da 56 bindi yine bizim burda geçen yıl 65-56 yı tek çeker 50 bine alındı en sonunda yaktıracaklar galeriyi :)
Tabiki fiyatlar bölge ye gore bayii ye gore değişiyor... Mesela bayii tt50 nin ciftcekerini 45 bine getiriyor liste fiyati 56 bin lira diyor sonra pazarlikla 50 bine kadar düşüyor yada daha yakin tanidigiysan akrabasiysan 48 e veriyor degerler boyle degil ama ornek verdim ben onlarda kendi isini yapıyor iste ne kadar cok kazanirsa o kadar iyi...

ben traktörüm saaatli olduğu için değiştirmek istiyorum iki sene daaha benım işimi görür ama yenılerınde fiyatları cok myüksek illa ite kaka kullan diyorlar bi baskı balata sibop ayarı bi pompa ayarı devam tek traktör senede 100 dekar yazın istop etme yok ister istemez calısıyor