tt55 kullanıcıları

2 yıl önce aldıgımız 1200 satteki tt55 serisi traktörümz 2 kere arza verdi ..çok eksikleri var mesala
1-) dikkat eden oldumu bilmiyorum;tarla sürdügüm yerde bazen takviye koluna ayagım degiyo ve vites kendiliginden boşa atıyo onun yüzüne bir kere çifşli kırdım geçenlerdede az kala yine kırılıyodu;54c serisinde hiç öle bi sorun yok
2-)fireni sormayın abi arkanızda agır yük varsa aman yavaş gidin! denemek için arkasında bişi yoktu yokuşta el frini çektim ama biraz dikti geri kaçırıyordu sürekli bide arkasında yükoldugunu düşünün
3-)hidrolik firen yapmışlar sol taraf sagdan iyi tutuyo el frenini çekince sol saga göre daha iyi çok tutuyo
aldıgım güne pişman oldum newholland'a bakmaya gittik müşteri temsilcisi geldi yanımıza illa alın şöle olur böle olur kırılmadık yeri kalmadı
sizdede aynı sorunlar varmı abiler kardeşler ?

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
Ben sadece frenleri hakkında bol şikayet duydum diğerleri hakkında bilgim yok umarız yeni serilerinde bu problem yoktur, fren çok önemli hele dengesiz tutan fren hızlı giderken ani frende traktörü çok tutan yöne savurur Allah muhafaza olmadık durumlar çıkar ortaya.