massay vs erkunt bogusmasi

Bu tarz traktör çekişmelerinin, gerçek manada karşılaştırmadan uzak olduğunu düşünürüm. Motoru ve lastikleri yıpratmaktan öte gidilemez. Kazanan sadece kahvede biraz kabarır o kadar. Nedendir bilinmez izlemekten de geri duramam. :)

Arka arkaya halat ile bağlamak bir nebze daha makul fakat bu tarz kafa kafaya itişmelerde şoför ve mal sahibinin akıl sağlığından şüphe ederim.

11 yaşındayken 285s yeni aldık daha 5 saatte ne akla hizmet 398le kafa kafaya iteklettik ve sonuç 398 şahlandı 5 saatteki motorun ön panjur akü ve yan kuşak değişti Allah akil versin ha biz çocuktuk bunlar ne iş

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11 yaşındayken 285s yeni aldık daha 5 saatte ne akla hizmet 398le kafa kafaya iteklettik ve sonuç 398 şahlandı 5 saatteki motorun ön panjur akü ve yan kuşak değişti Allah akil versin ha biz çocuktuk bunlar ne iş

Anlattığın olayın birebir aynısı burda da oldu daha sıfır 285s nin ön panjur akü falan değişti 398 le kafa kafaya dayayınca :D

Millet bu işe neden girişir hiç anlamam bunda güç ölçecek hiç birşey yok bana göre götü yere yakın olan alır boyle durumlarda. Eger güç ölçmek istiyorsanız takın pulluklar girin tarlaya o zaman hangisi daha güçlü görürsünüz

Fatih abi sorması ayıp, kazadan sonra evde ki tepkiler nasıl oldu? Benim başıma gelse, herhalde 2 ay tarlada yatardım.

O dönemler Ankara'da 285s hayırlama ritüeliymiş anlaşılan. :)

Şaka bir yana, Allah korusun.
Ben ister inanin ister inanmayin 8 yaşımda tarladaydim traktör sürüyordum bu olay 11 yasimdayken basima geldi biz bu isi yapinca korktuk tabi motoru garaja koyup sakladik orta okula icin şehirde dedemgille kaliyordum oraya kactim tabi ertesi gün babam gördü gitmis yaptirmis hafta sonu geri köye gelecegiz babam geldi elini öptüm elleri arasina basimi aldi sevmekle dövmek arasi sert sevdi bensana ne deyim şimdi dedi dedemde bidaha sana motor yasak dedi bende keyfiniz bilir binmeyecem dedim ertesi gün calistir motoru garaja sok dedi öyle örtüldü gitti Allah razi olsun babam bigün için ne arabayi ne motoru nasil kullandigima karismadi belki şimdiki ustaligim bu yüzdendir 12 yasimda mhp nin seçim konvoyuna araba sürerek katildim ben babam yanimda tabi