Kubota neyin nesi?

kubota japon markası çevrede kimse begenmiyosa demekki o koye teknoloji girmemiştir en sevilen traktor eski fiatlar ve yeni alanlar new holland dır bi zamanlar bizim buralarda oyleydi ama artık farklı bi çok marka kullanılıyor azda olsa.

• Beğen
Tepkiler: dorylaion
cevremde kullanan tanıdıklarım var 9540 ve 8540. gecenlerde 8540 kullandım ağır tip tillerde cok manyak bi traktör herkese tavsiye ederim. 9540 kullanan akrabam alalı 2 sene oldu en ufak bi arızasını duymadım daha. kendileri 80lik nh kullanıcısıydı ama kubota tercih ettiler. bende 7040 üzerinde duruyorum fiat traktör kullanmama rağmen :)

ME9000 çok güzel bir model bence, tabi birde ME5700 var 5 silindir mazot cimrisi inanılır gibi degil ama öyle 😊 şaka degil hepsi gerçek.

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

47 Beygir oluyor.
uploadfromtaptalk1460484892905.jpg

Servis ve yedek parça azlığından dolayı her bölgede bulunmuyor. Kubota en köklü ve motor üretip satan bir marka. NH türkiye piyasa lideri servis ve yedek parçasıyla bu yüzden yakıtına çok bakan yok. Zaten ağır traktör olduğu için biraz fazla yakacaktır ama çekiş iyi hakkını veriyor aynı şekilde tümosan da. Erkunt Hattat Başak çekişte serviste yedek parçada Kubotadan iyidir.