+ Konuya Cevap Yaz
15 sonuçtan 1 ile 15 arası gösteriliyor

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Uzay Mekiğinin Kokpiti

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Ynt: Uzay Mekiğinin Kokpiti

Levyeleri göremiyorum :S kom*-*

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Levye ??? Arşimet misinis sis?

Zaten bunların da alayı gereksiz gereksiz butonlar. Şu ortadaki GO/END yazan (fent yeşili zuha-*-s ) düğmelere diyon ki bak olm bundan sonra ben dürtünce şunu-şunu-şunu-şunu-şunu-şunu-şunu zuha-*-s yapacan öte yanna dürtünce de bunu-bunu-bunu-bunu-bunu-bunu-bunu yapacan. Düşüyor mu sana bu gudik düğmeler ikiye. O ekranı da boynun ağrımasın diye silaj makinasının tepesine kamera neyim koyup römorkun içini görmede kullanıyon. Bunlar sana ne mi getiriyo? Bi kerre ışık hızı ile iş bitiyo. Gayfeye (ya da foruma zuha-*-s ) geyik çevirmeye gidiyon.
    İkincisi en baba tahancı beygirine fark atıp en hızlı hergele sen olurkene ettiğin mazot tasarrufundan her sene 150-200 toklu alabiliyon. İster sat ister sabah kahvaltısına her gelene kavurma yap, istersen koy pangaya uzay mekiği neyim al. Naapcen olm löviyeyi. Arşimetmin sen ? Levyeymiş tööbüü töbüü... duva*-*0

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Şimdi saydım orada tam 51 dene gereksiz düğme var. Ne lem bu? Niye para veriyoz biz bu lüzumsuz butonlara. Butoncu zengin olsun diye mi?

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

süper foto..meendiz bey......400 serisine falanda böle televizyonla vites koysalar ne güzel olur......bunlara kim para werir bee

Ağır Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    6 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

[quote] author=KoCa YöRüK link=topic=9948.msg103424#msg103424 date=1228282389]
    süper foto..meendiz bey......400 serisine falanda böle televizyonla vites koysalar ne güzel olur......bunlara kim para werir bee
    [/quote/]ÇarÇur Harbur Al Al Al ,Paralar Paraları Saç Saç Saç ))) bunlara verıyorlar işte paraları paranı harcama gelın bı mf alın

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı KoCa YöRüK link=topic=9948.msg103424#msg103424 date=1228282389 Nickli Üyeden Alıntı
    400 serisine falanda böle televizyonla vites koysalar
    Hacı abiy bunlardan 400 serisinde de var, 300 serisinde de var. şety*-* Sadece gereksiz düğme sayısı biraz az.. otuz küsur..

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

kardes bu traktörü kullanmak için kursa gitmek gerek allah göstermesin sürerken dereye neyi yuvarlanırız ekrana bakacagız dügmeye basacagız diye

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı garamat06 link=topic=9948.msg103491#msg103491 date=1228305313 Nickli Üyeden Alıntı
    kardes bu traktörü kullanmak için kursa gitmek gerek allah göstermesin sürerken dereye neyi yuvarlanırız ekrana bakacagız dügmeye basacagız diye
    Haklısın kardeş bunu kullanmakta bi marifet

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Güzel paylaşım....Ama ben buna katılmıyorum gereksiz olsa adam neden koysun vardır bi bildiği......

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı garamat06 link=topic=9948.msg103491#msg103491 date=1228305313 Nickli Üyeden Alıntı
    Meendiz beyden rica eğitimi kaç saat sürdü acaba kalp atışları kaç kez durdu yada çalışmayı bir süre terketti bu arada tansiyon kaçlardaydı birde mümkünse heyecan seviyesi ben 936 VARIO nun içinde pekte normal olduğumu söyleyemem yalan söylemiş olurum

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Valla Sayın Arkadaşlar;

Traktörün ilk kez gördüğüm Ankara Fuarında içine ilk kez 10 dakikalığına girip oturdum. Bu Arada Ferruh abimiz 3 kere falan başkası ile ilgilenmek durumunda kaldı, sonra da sertçe kapıyı kapatıp aşağıdaki meraklıları pek dinlemeden 3-4 dakika bana anlattı. Sadece kontağa basıp sesini dinledim. Traktörü aldım dedim. Daha sonra da benim kredi gecikti. Açtım Kutlucana 'abi kredi çıkmadı, bir kaç gün sonra çıkacak, ekimim gecikiyor bana aldıklarımı gönderirmisiniz?' dedim. Allah bin kere razı olsun sabahına yola çıkardılar. Akşama bi kamyon makina ekipman geldi.
    Len?... Ortada kamyon şoföründen başka kimse yok. Neyse, adamı otele güç bela yatırdık. 'Olmaz abi ben kamyonu terketmem çalınırsa naaparım?' diye ağlamaklı adam. 'Lan oğlum orlaa, burlaa, hurlaa bizim oluyo kimse bişey etmez len' diye yarım saat dil döküp, Nüfus gösterip, daha sonra da 'bir de kredi kartı göriim abi' den sonra çobansalık vermeden anahtarı aldık. Kamyonu şoförün yatacağı odanın penceresinin önüne çektik. Başladık sabahı beklemeye.

Sabah bi rampaya çektik kamyonu. Bindim içine. Amanın... Vites yok. Takviye yok. Makina kamyona sıfır binmiş. Hataya da yer yok. Bismillah kontak.. Çalıştı.. Joytickle biraz oynadık. YÜRÜYOOORR.. Allah beee.. İndirdik ve yürüdük. İlk iş mazota.. Yuhulen ilk dolum 676 lira yazdı.. Uçtuk.. İki gün sonra da iki uçuk-kaçık adam geldi anlatmaya. Biri doktormuş üstelik. Öteki de mekatronikçi.. (ne demekse?). 1 saat sonra da onları esir alan 2 müşteri adayı geldi.. (merak edenler için onlar da aynı seti almışlar) Bizim eğitmenler bizim eğitimde onları eğitti. Daha sonra da 45 dk falan şuşu-bubu anlattılar, da, yaş 45 bi kulaktan girip öbür taraftan çıkıyor. Neyse onları da uğurladık. Kafasını gözünü yara yara daldık işe. En acemi halimle, 3 traktör (tabii + 3 şoför) 15 günde zor işlenen yeri ekstradan patlatma da çekerek 10 işgününde falan bitirdim. Çiziler ip gibi de çıktı. Şu anki tecrübemle söylüyorum ki; mayısta ikinci ürüne geçeceğim. Ve 3 günde 60 saatlik bir mesai ile tarlamı ekip kapatabileceğim. Yani anlayacağınız üzere çok zor bu makinayı edevatı kullanmak. Uzaydan falan gelmiş olmak gerekiyor. at-*-* Hem direksiyonu falan çok hafif devirir mevirirsiniz neme lazım. Ayrıca 415ten inip arabaya binince lan bu odunu da bize araba diye yutturmuşlar falan oluyorsunuz. Aniden frene falan zınkkadanak basınca ön cama fakir tükürüğü misali yapışıyorsunuz. Hemi de sürat felaket.. dimi ama?? Önü mönü kalkar. Debriyajı da koymayı unutmuşlar. Atari mi lem bu? Siz siz olun bildiğiniz markadan vazgeçmen. Bunu traktör diye yutturuyorlar zaten. bu traktör falan değil. çok başka bişee.. Bissürü de lüzumsuz ıh-*-s düğme neyim.. Le havle..

Bir şeyi söylemeyi unuttum. Benim bir kuzen var. Çocuk felçlisi. Ayak mayak hak getire. Tekerlekli sandalye ile dolaşıyor. Yeni numaram şu ; Güray ' ı kucaklayıp oturtacam koltuğa. Tarla sürdürecem. Silaj yaptıracam. Hatta bi kolunu da bağlamayı falan düşünüyom. O halde de kahveye gönderecem. Bakalım ne olacak? Ne olabilir sizce?? Hadi bakalım tren yapalım .. Kullanabilir mi bu makinayı felçli bi adam? Cevaplarınızı bekliyorum..

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

bence kullanır debryaj la işi yoq frende zaten elfrenei falan war......bence cok güzel kullanabilir...

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Kullanır..!

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı Agri_King link=topic=9948.msg103852#msg103852 date=1228344680 Nickli Üyeden Alıntı
    Valla Sayın Arkadaşlar;

Traktörün ilk kez gördüğüm Ankara Fuarında içine ilk kez 10 dakikalığına girip oturdum. Bu Arada Ferruh abimiz 3 kere falan başkası ile ilgilenmek durumunda kaldı, sonra da sertçe kapıyı kapatıp aşağıdaki meraklıları pek dinlemeden 3-4 dakika bana anlattı. Sadece kontağa basıp sesini dinledim. Traktörü aldım dedim. Daha sonra da benim kredi gecikti. Açtım Kutlucana 'abi kredi çıkmadı, bir kaç gün sonra çıkacak, ekimim gecikiyor bana aldıklarımı gönderirmisiniz?' dedim. Allah bin kere razı olsun sabahına yola çıkardılar. Akşama bi kamyon makina ekipman geldi.
    Len?... Ortada kamyon şoföründen başka kimse yok. Neyse, adamı otele güç bela yatırdık. 'Olmaz abi ben kamyonu terketmem çalınırsa naaparım?' diye ağlamaklı adam. 'Lan oğlum orlaa, burlaa, hurlaa bizim oluyo kimse bişey etmez len' diye yarım saat dil döküp, Nüfus gösterip, daha sonra da 'bir de kredi kartı göriim abi' den sonra çobansalık vermeden anahtarı aldık. Kamyonu şoförün yatacağı odanın penceresinin önüne çektik. Başladık sabahı beklemeye.

Sabah bi rampaya çektik kamyonu. Bindim içine. Amanın... Vites yok. Takviye yok. Makina kamyona sıfır binmiş. Hataya da yer yok. Bismillah kontak.. Çalıştı.. Joytickle biraz oynadık. YÜRÜYOOORR.. Allah beee.. İndirdik ve yürüdük. İlk iş mazota.. Yuhulen ilk dolum 676 lira yazdı.. Uçtuk.. İki gün sonra da iki uçuk-kaçık adam geldi anlatmaya. Biri doktormuş üstelik. Öteki de mekatronikçi.. (ne demekse?). 1 saat sonra da onları esir alan 2 müşteri adayı geldi.. (merak edenler için onlar da aynı seti almışlar) Bizim eğitmenler bizim eğitimde onları eğitti. Daha sonra da 45 dk falan şuşu-bubu anlattılar, da, yaş 45 bi kulaktan girip öbür taraftan çıkıyor. Neyse onları da uğurladık. Kafasını gözünü yara yara daldık işe. En acemi halimle, 3 traktör (tabii + 3 şoför) 15 günde zor işlenen yeri ekstradan patlatma da çekerek 10 işgününde falan bitirdim. Çiziler ip gibi de çıktı. Şu anki tecrübemle söylüyorum ki; mayısta ikinci ürüne geçeceğim. Ve 3 günde 60 saatlik bir mesai ile tarlamı ekip kapatabileceğim. Yani anlayacağınız üzere çok zor bu makinayı edevatı kullanmak. Uzaydan falan gelmiş olmak gerekiyor. at-*-* Hem direksiyonu falan çok hafif devirir mevirirsiniz neme lazım. Ayrıca 415ten inip arabaya binince lan bu odunu da bize araba diye yutturmuşlar falan oluyorsunuz. Aniden frene falan zınkkadanak basınca ön cama fakir tükürüğü misali yapışıyorsunuz. Hemi de sürat felaket.. dimi ama?? Önü mönü kalkar. Debriyajı da koymayı unutmuşlar. Atari mi lem bu? Siz siz olun bildiğiniz markadan vazgeçmen. Bunu traktör diye yutturuyorlar zaten. bu traktör falan değil. çok başka bişee.. Bissürü de lüzumsuz ıh-*-s düğme neyim.. Le havle..

Bir şeyi söylemeyi unuttum. Benim bir kuzen var. Çocuk felçlisi. Ayak mayak hak getire. Tekerlekli sandalye ile dolaşıyor. Yeni numaram şu ; Güray ' ı kucaklayıp oturtacam koltuğa. Tarla sürdürecem. Silaj yaptıracam. Hatta bi kolunu da bağlamayı falan düşünüyom. O halde de kahveye gönderecem. Bakalım ne olacak? Ne olabilir sizce?? Hadi bakalım tren yapalım .. Kullanabilir mi bu makinayı felçli bi adam? Cevaplarınızı bekliyorum..
    Meendiz bey öncelikle geçmiş olsun sabırlar ola bu uzay mekiğini kullanıp kullanamayacağının cevabını ben biliyorum ama bukadar düğme ( gereksiz ) üstelik eğitimsiz arkadaşlarımada hak tanımak isterim

+ Konuya Cevap Yaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)