JX80 kronik sorunları nelerdir ve yakıt yüketimi nasıldır.

bi arkadaşta var yakıtı çok diyordu .yolda ağır gider fazla hızlı değil diğer traktörlere göre .5li 11 no dönerli pulluk 2nin üçüyle çekiyor kaldırma kolları 3500 kg yeterince tatmin edici.kolay kolay mekanik arıza çıkarmaz değeri düşük bi traktör satmaya kalktığın zaman hemen satamassın ama almak istersende fazla pahalı değil 80 bg traktöre göre.bana kalırsan 4silindir bitraktör tavsiye ederim 75 bg falan bende case ıh jx75c var gayet performanslı bi traktör ama jx80 de seni pişman etmez ama traktör çeşidi çok acele karar verme..

• Beğen
Tepkiler: grbzklc
5li donerlı pullugu cekme bır yana yerınden kaldıramaz ankara gıbı kuru kepır yerlerde 4 lu 12 veya 14 lu olabılır nedıcede 3 pıston
3 pıston oldugu ıcın pulluk gıbı ıslerde bıraz gaza dokanmak lazımkı buda yakıta dokunmak demek

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Jx80 almayı düşünüyorum. Bunların kronik sorunu varmıdır. Yakıt tüketimi hakkında bilgisi olan varmıdır.

case jx80 ile newholland td 80 aynıdır kı td 80 traktörü olanlar en son lanet olsun dıyordu kapımdan bır daha mavı sokmam dedıklerını unutadım cun ku 2900cc bır motor hacmıne sahıp 3 silindir bır motordan ne kadar performans bekleyebılırsınız 75 80 hp güç bazında 4 silindir olan modellere bakmanızı tavsıye ederımm

• Beğen
Tepkiler: MehmetGngr

Bizim köyde jx 80 var ünlünün 5 12 kullanıyo rahat da çekiyo yolda biraz yavaş olduğu doğru 4000 saati buldu ama bi sorun çıkarmadı orjinal lastikleri hale üstünde üstelik 20 ileri 12 geri şanzumanı var