NEW HOLLAND T5050 VS MASSEY FERGUSON 5430...

En son su içtim kafa yapmaz herhalde ne dersin :D

T5000 serisinde TL-A daki hantallık yok gayet kuvvetli makinalar TL-A ile pek karıştırma. 2008 sonrası çıkan 2. jenerasyon. 4500 cc lik motorun hakkını veriyor.

Ben jenerasyon menerasyon anlamam. 4500Cc lik motor da anlamam. O makinanın içinde dyna yatıyorsa yaaaaaa of başlıcam şimdi yine neyseee..... Yarın gel burgaza tarla günleri var Mf nin. Gözün gönlün acılsın. 5430 u kullanınca herseyi unutacaksın:)

Ben jenerasyon menerasyon anlamam. 4500Cc lik motor da anlamam. O makinanın içinde dyna yatıyorsa yaaaaaa of başlıcam şimdi yine neyseee..... Yarın gel burgaza tarla günleri var Mf nin. Gözün gönlün acılsın. 5430 u kullanınca herseyi unutacaksın:)

Başkan yarın bizde gelmeyi düşünüyoruz saat 10 da heralde. Edirneden nihat kuvalı mas fer sponsor olmuş diye duyduk gideceğiz kısmetse burgaza yarın..

Opssss tarla günümü.. Gürkan abi bahsetti ama aramayı unuttum :) Nerde saat kaçta ekibi toplayıp geliyorum ? Vurucam kırbacı vurucam kırbacı...

• Beğen
Tepkiler: Alexander

Yarın Lüleburgaz Edirne yolu üzeri. .Lüleburgazıçıkıcan 4 km sonra . Sen 7624 ü kullan ben 4708 le ezmezsem seni :D

Valla gelebilirsem gelcem :) 5612 olsun yeter. Senin gönlün zengin İslam ezersin :D

Ben t5000 kullanmadım ama kullanıcılarından tarlada bayılma yaptığını duydum.

T5000 tarlada bayılma yapıyorsa 5430 tarlada ölür :)