1985 Model İşbora Mini Bora Nasıl Bilirsiniz.

üstadlar yeni traktör bakıyorum 7-8bin tlye İşbora Büyük kartel Mini Bora Denk Geldi 7.5Bin İstiyolar Bu Traktörü nasıl bilirsiniz beni üzermi alırken bakmam gereken yerleri neresi servise felan nereye gösterebılırım leylanddan sonra beni rahat ettirirmi önerilerinizi beklıyorum.
Traktör Bu

Resimler ve ekler

• minibora.png
    minibora.png
    1.2 MB · Görüntüleme: 267
bu makineler fındık faresi gibi her yere girer çıkar. Bizim köyde bir tane halen mevcut. Gayet kendi çapında efsane diyebilirim. Hele çift çekeri bir olsa sahibi hiç satmak istemez heralde.

üstad bu mini bora diyor gititm gördüm bunu arkası dar traktör arka lastıklerde normaldekılerden ufak böyle bi modeli varmıydı bunlarınya işboradan anlarmısın

üstad bu mini bora diyor gititm gördüm bunu arkası dar traktör arka lastıklerde normaldekılerden ufak böyle bi modeli varmıydı bunlarınya işboradan anlarmısın

Kardeşim pek bi bilgim yok fakat inceledim az önce mini olanlar bahçe tipi diyor. Ama leylandın yaptığını yapar tahminimce. Ben senin yerinde olsam temiz ekmeği pek yenmemiş 415 bulurdum. Biraz rakam arttırsan Fıat 450 yada 480 derim. Ama iş boranın da yolda kaldığını hiç görmedim açıkçası.

• Beğen
Tepkiler: alpertunga
Kardeşim pek bi bilgim yok fakat inceledim az önce mini olanlar bahçe tipi diyor. Ama leylandın yaptığını yapar tahminimce. Ben senin yerinde olsam temiz ekmeği pek yenmemiş 415 bulurdum. Biraz rakam arttırsan Fıat 450 yada 480 derim. Ama iş boranın da yolda kaldığını hiç görmedim açıkçası.

ustadım 450 480 çok süper traktörler ama 450ler kapıyı 11bindne açıyor 415te burlarda hiç yok enter 444 same minutauro 60 işbora dexta var buralarda eski model bizim bütceye göre