1985 Model İşbora Mini Bora Nasıl Bilirsiniz.

üstadlar yeni traktör bakıyorum 7-8bin tlye İşbora Büyük kartel Mini Bora Denk Geldi 7.5Bin İstiyolar Bu Traktörü nasıl bilirsiniz beni üzermi alırken bakmam gereken yerleri neresi servise felan nereye gösterebılırım leylanddan sonra beni rahat ettirirmi önerilerinizi beklıyorum.
Traktör Bu
https://www.sahibinden.com/ilan/is-...raktoru-mini-bora-ozel-uretim-291842768/detay

üstadlar yeni traktör bakıyorum 7-8bin tlye İşbora Büyük kartel Mini Bora Denk Geldi 7.5Bin İstiyolar Bu Traktörü nasıl bilirsiniz beni üzermi alırken bakmam gereken yerleri neresi servise felan nereye gösterebılırım leylanddan sonra beni rahat ettirirmi önerilerinizi beklıyorum.
Traktör Bu
https://www.sahibinden.com/ilan/is-...raktoru-mini-bora-ozel-uretim-291842768/detay
7 8 bin TL çok abi o traktöre 5 ve ya 5.5 bine bulabilirsin minisini alma superini al geniş çamurluklu büyük krater olanından neden super dedim mini olanı ağır devirli yolda yavaş gider bizim köyde birsürü İşbara var hepsinde şerit var odun kesme şeridi bildim bileli hep odun kesmede kullanırlar tarla performanslarını bilmiyorum ama kuyrukmilinde çok iyilermis yakıt konusunda hiç yakıt yok diyorlar bu zamana kadar hiç birinde sorun çıkmadı

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: alpertunga
7 8 bin TL çok abi o traktöre 5 ve ya 5.5 bine bulabilirsin minisini alma superini al geniş çamurluklu büyük krater olanından neden super dedim mini olanı ağır devirli yolda yavaş gider bizim köyde birsürü İşbara var hepsinde şerit var odun kesme şeridi bildim bileli hep odun kesmede kullanırlar tarla performanslarını bilmiyorum ama kuyrukmilinde çok iyilermis yakıt konusunda hiç yakıt yok diyorlar bu zamana kadar hiç birinde sorun çıkmadı

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çok teşekkür ettim üstadım buda süper büyük kartel ama mini dar ve arka tekerler azcık ufak yolda güzel gidiyodu bindim denedim traktör güzel bakımlı sıfır gibide ciğeri nasıl onu anlamak lazım

Fordson Dexta iyidir.İki modeli var.Dexta ve Süper Dexta. Süper olan 45 Beygir.Ön panjur farklıdır. Sadece Dexta 35 Beygir. 1957 yılında üretime başlanıp 1964 yılında sonlanmış üretimi. 1962 modelin üzerindekiler tutulur. Diyaframlı pompa olanlar tutulmaz. Ufak tefek 35 Beygir. Motor Perkins. MF 35'le aynı motoru kullanır. 45 beygir olan MF135'le aynı motoru kullanır. Yakıt pompası hariç. Sims Düz pompadır. Şanzuman çok sağlam. Diransiyel hemen hemen 2000-3000-3600 grubuyla aynıdır. Hidrolik sistemi aynıdır. Yeni sistem çift çıkışlı damper valfleri takılabilir. belirli bir modellerinde difransiyel kilidi vardır. Vites ve takviye levyesi vardır. 1-2 yavaş vites 3 hızlı vites.1 takviyesi çok yavaş. 3 takviyesi 1'den biraz hızlıdır. Makine 2 ile 3 arasında bir vites daha istiyor. Onuda ayağınızı debrajdan yavaş kaldırarak(biraz bekleterek telore edersiniz. 3 lü 11 pulluk çeker. Önü biraz hafiftir. 1.5 Ton ağırlığında. Ford Campany getirmiştir. İngiltere üretimidir. Makinanın üretimi iyidir.

Yakıtı çok azdır. Koklar. Sizi http://www.fordsontractorpages.nl/phpbb3/viewtopic.php?f=3&t=6716 forumu incelemenizi tavsiye ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Black.Boyss.37