---Buğdaylara 2. pas uygulaması 22.04.2016---

Bugün bi ilaçcıya ugradim dekar maliyeti 4.5 tl olan bi ilaç var bende dedi septorya ve kökboğaz için bi baska ilaç ta pas septorya için o da 5 tl dekar tarlalarda hastalik var mı bilmiyorum ama koruma amaçlı atsam mı diye düşündüm bu arada ilaçın firma adı "koruma"

Pas atımına devam..

kolay gelsin sülyman kardeş yağmurda yağdı devamı geliyor bizede yağdı galeteya hkında bigi vereyim verim çok yüksek 900 kg ve üstü sen bu bakımla rekor yaparsın inşallah buğdayın boyu kısa oluyor 65 veya70 cm başak 8 ila 9 cm tane sayısı 70 ,74 çivarı saman yok dencek kadar az dlm 15 balya tane dolgun ve güzel yarım yuvarlak selamlar,

5 litresi kaç para, ne kadar yer atıyor?

5 litrelik bidonu yok bildiğim kadarıyla. 10 litrelik bidonlarda satılıyor ben bidonunu 360 liradan aldım önerilen doz 150-200 gram arası bazılarına 175 gram bazılarına 200 gram uyguladım. Dekar maliyeti 200 gramda bu fiyattan 7.2 liraya geliyor.

Süleyman dediğin gibi içerik bilgilerine gore aşırı fayda sağlaması zor .Ama kullananlar nedense vazgecemiyor.

Şuayip abi nasıldır nedendir tartışılır 4 5 güne buğdaylar hamile olmuş gibi etkileniyor :) Resmen danelerin şiştiğini gözlemleyebiliyosun.

kolay gelsin sülyman kardeş yağmurda yağdı devamı geliyor bizede yağdı galeteya hkında bigi vereyim verim çok yüksek 900 kg ve üstü sen bu bakımla rekor yaparsın inşallah buğdayın boyu kısa oluyor 65 veya70 cm başak 8 ila 9 cm tane sayısı 70 ,74 çivarı saman yok dencek kadar az dlm 15 balya tane dolgun ve güzel yarım yuvarlak selamlar,

Rıfkı abi ağzından bal damlıyor amin inşallah yaaa dediğin kadar gelirse tüm trakklübe çaylar benden :D Çok şükür yağmura kavuştuk iyi oldu boyuda fena değil güzel maşallah. Birdahaki dolaştığımda bu dediğin kriterleri muhakkak kontrol edicem teşekkürler bilgiler için.