---Buğdaylara 2. pas uygulaması 22.04.2016---

İlk 8 fotoğraf cins Golia , son 4 fotoğraf cins Galateya.

o3MnVm.jpg

ljgBZX.jpg

nMqYl0.jpg

1vAjEA.jpg

nMqYyM.jpg

v5BYy4.jpg

1vAj7N.jpg

LAqdGZ.jpg

Rk5ENY.jpg

pzQvko.jpg

kBPZpJ.jpg

NAQYNg.jpg

Maşallah!
Allah bereketini arttırsın...
Forumda arkadaşlar genelde pas ilacı ile birlikte metal içeren yaprak gübrelerini tavsiye etmiyorlar.Siz kullanmışsınız.Daha önceki yıllarda da bu tür yaprak gübrelerini pas ilacı ile birlikte kullandınız mı?

Teşekkür ederim amin cümlemize inşallah..

Evet her sene kullanıyorum. Geçen senede bizzat bu ürünü kullandım hatta yanına aminoasit takviyeside yaptım. Konusu şu linktedir,

http://www.trakkulup.net/showthread.php?t=74196

• Beğen
Tepkiler: Abdullah Ergül
Bereketli olsun abi buğdaylar 10 numara duruyor.

Teşekkür ederim İslam Allah razı olsun :)

Allah bereketini arttırsın.Pazartesi salı bölgenizdeki yağışla dahada iyi olur inşallah.

Teşekkür ederim inşallah Özgür abi hepimizin ihtiyacı var..

Bereketli olsun Süleyman, şükür bu yılda buğdaylar çıktı meydana , 3. fotodaki hayvanlar sizin mi komşuların mı .

Allah razı olsun İsmail abi.. Hayvanlar bizim değil komşumuzun hayvancılık bizde yok ama sırf gübresi için bazen keşke olsa diyorum eti sütü yemi yine hayvanın olsun :)

Kolay gelsin bereketli olsun Süleyman usta :)

Eyvallah Ercan bey sağolun teşekkür ederim :)

Kolay gelsin süleyman buğdayların mahşallahı var nazar boncuğu taksan yeri vallahi

Sağolasın Hüseyin Allah razı olsun birde nitratlar boşa gitmeseydi deymeyeydi ozaman keyfime neyse buna şükür.. HDR içinde teşekkür ederim :)

g81rrZ.jpg

Teşekkür ederim..

Kolay gelsin Süleyman,bereketli olsun.İnşallah yağmurdan sonra daha da güzel olacak.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnşallah Şuayip abi teşekkür ederim. Bugün yağmur yağdı biraz devamı gelir inşallah..

Kolay gelsin, bereketli olsun Süleyman. Başaklar çıkınca buğdayların heybeti daha da belirgin hale gelmiş..

Teşekkür ederim İsmail Allah razı olsun. Cümleten sonunuda getiririz inşallah.

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR