case 75 c ye ek kaldırma pistonu taktırmak istiyorum

Serviste taktılar.pistonu daha önce araştırdım olamaz imkansız dediler bende newholland dan sipariş ettim imkansızı uyguladım orjinal.ayrıca arka çamurluk kumanda kolu da newholland dan sipariş ettim onuda kendim montaj yaptım.
Peki abi yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim [emoji4]

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Peki abi lift o matic ile ilgili bir hatası olmaz dimi uyumlu çalışırımı birde ekipmandaki zıplama serpmeyi önler dimi

Bizim traktörlerde standart çift piston.. 6 ton kaldırma kapasitesi var 8 tonluk 4 tekerli römorku çökmüştü çıkarmak için pancar dolu vaziyette hiç zorlanmadan kaldırdım..Kasislerden geçerken ekipmanda zıplama olmuyor..Koltuğun altındaki çıkışından alındığı için içerdeki liftle eşzamanlı çalışıyor sıkıntı olmuyor..Pompada bir sıkıntı yoksa pompanın değişmesi gerekmez..Ek piston çok faydalı..

52d55b58534672f1b612b45d3daa5b35.jpg

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Serviste taktılar.pistonu daha önce araştırdım olamaz imkansız dediler bende newholland dan sipariş ettim imkansızı uyguladım orjinal.ayrıca arka çamurluk kumanda kolu da newholland dan sipariş ettim onuda kendim montaj yaptım.
Arka çamurluk kumanda kolu kaç tl'ye geldi bende takacam.?

Bizim traktörlerde standart çift piston.. 6 ton kaldırma kapasitesi var 8 tonluk 4 tekerli römorku çökmüştü çıkarmak için pancar dolu vaziyette hiç zorlanmadan kaldırdım..Kasislerden geçerken ekipmanda zıplama olmuyor..Koltuğun altındaki çıkışından alındığı için içerdeki liftle eşzamanlı çalışıyor sıkıntı olmuyor..Pompada bir sıkıntı yoksa pompanın değişmesi gerekmez..Ek piston çok faydalı..

52d55b58534672f1b612b45d3daa5b35.jpg

Teşekkür ederim abi bakalım servise gidip soracam ne diyor ellerinde varmı yoksa eğer bu new holland ın yeni tt 4 serilerinde var oradan temin edecem