case jx65c newholland td 65d

02.09.2013
1,780
1,052
ankara

case ile newhollandı denedık derınlıkler esıt esıt sartlarda bır deneme oldu sonuc ortada case 4 pıston farkı ıle lıder. ilk sanıylerde td tekcekerde 4 cekere sonradan alıyor dıkkatlı bakarsanız 12 sanıyede gorebılırsınız td tek cekerde dıye soylemeyınn td yı kullanan yıgenımdırr en ıyı sekılde kullandıı acemı de demeyınn sonuc gordugunuz gıbı ortada

https://www.youtube.com/watch?v=D6WaK1hcVBY

JXC iyi de ağır kazayağında bayırlarda falan hafif gelir mi onu bilmiyoruz.

hafıf kalabılır ama jxc nın su avantajı var 4 tekerden asılıyor dıgerl cekerler gıbı caprazlama calısmıyor bu yuzden bayırlarda felan daha performanslı olabılır.td 65 le denemeden sonra hayvan gubresı dagıtılmıs bır tarlaya gırdık zemın komple gubre vıcık vıcık td adım atamıyordu 2 teker donuyorr case sureklı 4 dondugu ıcın hıc fak etmedı cıvık zemınde

• Beğen
Tepkiler: Muhammet_68
case ile newhollandı denedık derınlıkler esıt esıt sartlarda bır deneme oldu sonuc ortada case 4 pıston farkı ıle lıder. ilk sanıylerde td tekcekerde 4 cekere sonradan alıyor dıkkatlı bakarsanız 12 sanıyede gorebılırsınız td tek cekerde dıye soylemeyınn td yı kullanan yıgenımdırr en ıyı sekılde kullandıı acemı de demeyınn sonuc gordugunuz gıbı ortada

https://www.youtube.com/watch?v=D6WaK1hcVBY

Komik bir paylaşım olmuş
Nerdeyse jxc hakkında olumsuz tdd hakkında olumlu eleştiri yapacaklar yazmazsın demediğiniz kalmış onuda deseniz tam olurmuş :D
Buarada senin yegen uçak plotumu da onuda eleştirt miyosun:D
Ne diyeyim
Allah akıl fikir versin
N

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
td serisinde de ön diferansiyel kilidi var, bu sistemde balata var, kullandıkça balatalar yıpranıyor ve haliyle tam kilitleme yapamamaya başlıyo. Denediğiniz td jxc ye göre fazla kullanılmış olsa gerek önler kilitleme yapamamış. Ayrıca jxc de arka difrensiyel kilidi de otomatik mi , jxc dört teker döndü, td iki teker döndü dedin. yoksa arka dif. kilidini mi kullandın?

td serisinde de ön diferansiyel kilidi var, bu sistemde balata var, kullandıkça balatalar yıpranıyor ve haliyle tam kilitleme yapamamaya başlıyo. Denediğiniz td jxc ye göre fazla kullanılmış olsa gerek önler kilitleme yapamamış. Ayrıca jxc de arka difrensiyel kilidi de otomatik mi , jxc dört teker döndü, td iki teker döndü dedin. yoksa arka dif. kilidini mi kullandın?

Onuda geçtim
8075 le kıyaslıyorlar çekişini
8075 i bilmesem nerdeyse inanacağım
Şu memlekette en çabuk dökülen en kalitesiz traktörü tümosan üretiyor olabilir ama çekiş dedigin zaman orda durup düşünecen :D

4 pistonlu motorlar 3 pistonluya gore 1 piston kadar fazla yakar

o dedigin olay nerde gecerli tam olarak bilmıyorum ama 3 pistonda işe başladımı 4 pistondan fazla yakar zorladıgı icin sürekli bayılacaktır 4 pistonun verdigi performansı vermez hic bizaman 3 piston motor şahsi görüşüm bu benim kesinlikle marka tutmuyorum ama her koşulda 3 ve 4 piston farkı iyi anlaşılıyor

td 2013 case 2012 model dogrudur belkı yıpranmadan kaynaklanabılırr casenın saatı daha yuksek newhollanddan. kılıtmeye basmadım gerekde yok basmaya forumu takıp edıyorsanız dıger kullanıcılarda belırtmıstı jxc serısının 4 tekerden asılması yonunde

• Beğen
Tepkiler: MehmetGngr

Onuda geçtim
8075 le kıyaslıyorlar çekişini
8075 i bilmesem nerdeyse inanacağım
Şu memlekette en çabuk dökülen en kalitesiz traktörü tümosan üretiyor olabilir ama çekiş dedigin zaman orda durup düşünecen :D

sonuc ortada kullananlar deneyenlerın soyledıgı bunlar denemeden bu cok ceker su az yakar bu ustun denılmesı yanlıs olurr

• Beğen
Komik bir paylaşım olmuş
Nerdeyse jxc hakkında olumsuz tdd hakkında olumlu eleştiri yapacaklar yazmazsın demediğiniz kalmış onuda deseniz tam olurmuş :D
Buarada senin yegen uçak plotumu da onuda eleştirt miyosun:D
Ne diyeyim
Allah akıl fikir versin
N

ilk sanıyerde td tekcekerde dıkkatlı bakan bır kısı gorurur sonra cekere alıyor 12, sanıyede cıft cekerde oldugunu gorebılırsınız dedım bunu dememın sebebı td tek cekerde oldugunu dusunup adaletsız karsılastırma yaptıgımız dusunulmesın dıye soyledım kulanan yıgenımdır derınlıklerı beraber ayarladık hassasıyet ayarlarını ayarladıı ve traktoru en ıyı performansında kullandı adıl ve esıt sartlarda bır karsılastırma oldu ve bırcok karsılastırmada fanatık taraftarların tek soyledıgı sofor kotu becerememıs
galıba sızde de bır fanatıklık varkı sıze soylecek bır soz bırakmamısım ne mutlu bana ozaman bana elestırilere kapalı deılızz her daım elestırıye acıgız

• Beğen