1 mayis bugdaylari dolastik, kirklareli kofcaz topcular koyu :)

IMAG1161.jpg
IMAG1160.jpgIMAG1159.jpg

Şaka yapıyor olmalısın...
evet malesef eski usül tarıma ediliyor, kökboğaz - pas - yaprak gübresi kullanmıyorlar. Tabi bunlar olmayınca 100-200 kg aralığında verimler alınıyor. Bu uygulamaları 2 yıldan beri yapıyorum ve %100 verim artışı olarak yansıyor ... Kötü toprak yoktur, bakımsız toprak vardır !!!!!

Bereketli olsun buğday ların çok güzel duruyor.oğlanlar ında maşallah var hem çiftçi hemde Cimbom lu : ) rabbim onlara uzun ömürler versin.en büyük hayallerimiz onlar.
çocuklarımız için uğraşıyoruz, asıl işim ticaret fakat boş zamanlarımızı çiftçilikle uğraşıyoruz. Buğdaylara gelince bizim bölge verim olarak düşük bölge fakat değerleri düşük te olsa geçen yıl andino buğdayı ile tanıştık ve para kazandıracak ortalamaları buldum ....

evet malesef eski usül tarıma ediliyor, kökboğaz - pas - yaprak gübresi kullanmıyorlar. Tabi bunlar olmayınca 100-200 kg aralığında verimler alınıyor. Bu uygulamaları 2 yıldan beri yapıyorum ve %100 verim artışı olarak yansıyor ... Kötü toprak yoktur, bakımsız toprak vardır !!!!!

Bereketli olsun sezgin bitkiye gerekli bakimlari yapinca verim ne kadar oluyor birde krec uygulamasi yapiyormusun?