Fendt 103 farmer yatay depo vites şeması bilen var mı

Merhaba
Fendt 103 farmer yatay depolardan bahçemde kullanmak için bir tane aldım.Leyland 154ten sonra bana sanki çiftçeker kullanıyomuşum gibi geldi :D fakat çevremde çok kullanan yok ve aldığım traktörde de vites şeması yada görseli yok bilen yada elindeki traktöründe böyle bir görsel olan paylaşırsa sevinirim birde hidrolik yağı nerden konuluyor 154 leylanda hidrolik yağ deposu ayrıydı fakat motorda böyle bir yer göremedim zaten acemiyiz kurcalamktanda çekiniyorum yardım olursa çok makbule geçecek

R2 7s 5
4 aşağboş 6
R1 ykarboş 2
1 3 diye hatırlıyorum.ayrıca Sol taraftaki takviye kolu geride buçuk orta boş ileri hızlı.S7 viteste te takviye İşlemez.lüleburgaz da isen ferguson cu ibrahim usta dan başkasına gösterime. İbrahim usta onların dilinden en iyi anlar.bizim köyde 10 tane var 103 fendt

• Beğen
Tepkiler: olcaymeric
Fendt ler çok sağlam makina aslında 1976 ve 1977 leri daha tutulur.turbomatik olanlar.köyümüzde şükrü abi diye biri var onun 103 luk úzerine türkiyede 103 lük yok tur.amcam da 1976 Mod. Vardı komple rektefye yaptırdı eski sanayide Massey ferguson servisi ibrahim aksu. Onun üzerine en iyi usta odur.gerçekten işin ordunaryusu.