+ Konuya Cevap Yaz
10 sonuçtan 1 ile 10 arası gösteriliyor

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Yeni erkunt alan var mı?

Arkadaşlar Erkuntun mt kabilisini alan varmı ? Biliyorsunuz içini baya değiştirdi fakat bu shutllar sağlammı ? Ayrıca vites felan nasıl. Bizim burdakı erkunttun vitesleri zor gırıyor bazen kendısı boşa atıyor

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Cevap: Yeni erkunt alan var mı?

Alıntı şiyar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Erkuntun mt kabilisini alan varmı ? Biliyorsunuz içini baya değiştirdi fakat bu shutllar sağlammı ? Ayrıca vites felan nasıl. Bizim burdakı erkunttun vitesleri zor gırıyor bazen kendısı boşa atıyor
    Şöyle söyleyeyim shuttle New Holland'lardaki sistemden farklı bir sistemmiş.Daha dayanıklı olduğunu söylediler.Tabiki çiftçinin eline yeni yeni geçiyor.Zaten NH'lerdeki sistem bayağı kötüydü üç yıl sonra yağ atmaya başlar, biliyorsanız, çevrenizde varsa.Çok da arıza yaptığını duydum Nhnin shuttle'dan. Bakalım bu nasıl olacak.Hele bi üç beş yıl geçsin görelim.İnşallah dedikleri gibidir.

nurettin şahiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    2 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı MehmetMe. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle söyleyeyim shuttle New Holland'lardaki sistemden farklı bir sistemmiş.Daha dayanıklı olduğunu söylediler.Tabiki çiftçinin eline yeni yeni geçiyor.Zaten NH'lerdeki sistem bayağı kötüydü üç yıl sonra yağ atmaya başlar, biliyorsanız, çevrenizde varsa.Çok da arıza yaptığını duydum Nhnin shuttle'dan. Bakalım bu nasıl olacak.Hele bi üç beş yıl geçsin görelim.İnşallah dedikleri gibidir.
    bızım koydekılere ıstersen en dayanıklısınız yapsınlar adamlarda ne var bılmıom adam eskı model 480'in vitesını kırmıs ya dusun...

MehmetMe. teşekkür etti.

Ercan AYKUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Girişleri
    14
    Adı geçen
    28 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı nurettin şahiner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bızım koydekılere ıstersen en dayanıklısınız yapsınlar adamlarda ne var bılmıom adam eskı model 480'in vitesını kırmıs ya dusun...
    O da bişey mi.

Bizimde namı Koparanlı Ahmet var 80,4 lüksün vitesini kırdı kopardı yerinden lakabının hakkını verdi eee koparanlı sonuçta ne koparcağı hiç belli olmaz.

Konuya gelince bölümde açılmış son konularda erkunttaki gelişmeler hakkında gerekli bilgileri yazdım ordan takip ederseniz çoğunuda okudunuz belki bilmiyorum ama konu kirliliği yaratmayalım soru soracaksanız konu ne olursa olsun sorun yeni traktörler teslimlere yeni başlandı herkes aldığı traktörü bir an evvel görmek istiyor zaten zamanı gelince onların yorumları da burada yer alacaktır...
    saygılarımla.

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı şiyar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben aldım. 70e mt kabinli. Dün getirdim daha. Köye bıraktım geldim. Henüz çok kullanma şansım olmadı ama ben kabin içini çok beğendim. Kliması güzel çalışıyor. MT de alışamadım bir türlü. Sistem debriyaja kendi basıyor ve traktörü önce durdurup sonra ilk kez kalkış yapıyormuş gibi ters istikamete yönlendiriyor. 5 km hızın üzerinde kullanmayın diye de bir uyarı var yanında. Ben yine de debriyaja kendim basarak kullandım. İnsan alışkanlıklarından vazgeçemiyor herhalde. Ama alışacağız inşallah.

şiyar teşekkür etti.

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı Selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben aldım. 70e mt kabinli. Dün getirdim daha. Köye bıraktım geldim. Henüz çok kullanma şansım olmadı ama ben kabin içini çok beğendim. Kliması güzel çalışıyor. MT de alışamadım bir türlü. Sistem debriyaja kendi basıyor ve traktörü önce durdurup sonra ilk kez kalkış yapıyormuş gibi ters istikamete yönlendiriyor. 5 km hızın üzerinde kullanmayın diye de bir uyarı var yanında. Ben yine de debriyaja kendim basarak kullandım. İnsan alışkanlıklarından vazgeçemiyor herhalde. Ama alışacağız inşallah.
    Ben de 90 Luks MT icin fiyat arastiriyorum, nedir acaba son fiyatlar?

Blog Girişleri
    1
    Adı geçen
    5 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

90 lux mt perkins motor 115000 90 lux deutz crd mt 137000 yaziyor sitesinde.heralde bunlardanda gumruk vergisi aliyorlar

POYRAZLI TALHA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Bizim köylü Kudret 100 Lüks'ü 110 bine almış daha pazarlığı yapalı 10 gün olmadı.

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

90 lüksler artık zf 557 şanzıman olarak üretilmiyor diye biliyorum. 100 lük ve 110 luklar zf 557 şanzıman.

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Ben 70e+ mt kabinli modelini 79500 e aldım.

+ Konuya Cevap Yaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Arama Motoru Etiketleri

traktör, tarım, çiftçilik, tarım makineleri, tarım aletleri SEO Blog