Traktör alımı yardım lazı8m

JXC serisinde Powershuttle yok sadece Shuttle var. Sürüngen vites normalden çok daha yavaş işleri olan çiftçiler için gerekli vites seçeneği.

anladım yarın td için bakıcaz fiyat iyi gelırse alıcaz olmadı erkunt. Case ile nh nın fıyatı hemen hemen aynıdır sanırım

power shutle ıle shutle arasındakı fark nedir ?

son dönemlerde tanıdıgınız td65 ve 75 alan bırı varmı fıyat hakkında bılgım yokta . nettekı fıyatlar cok pahalı

2015 ekim ayında TD75D Bluemaster alan köylüm var radial lastikli ama motoru bir defa uzaktan gördüm fiyatı hakkında da bilgim yok. Ama liste fiyatından 20 bin civarı düşerler. Gerçi bir ara TD65D için bayi fiyatı 98bin lira diyorlardı ama şuan ne isterler bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: şiyar
Şimdiden hayırlı olsun abi. İlla TD serisi alacaksan JX Maxprolara da bakabilirsin abi liste fiyatı genelde TDD den bin lira civarı fazla ama TD serisiden opsiyon çok Delta serisi falan var ama JX Maxpro lar standart oluyor radial lastik standart. Bayiye göre fiyatı biraz daha uygun olabilir.

jx serisinde jx75 dışında jx70 te var bu 70 beygırmı ? eğer oyleyse en ıdaelı budur. Ayrıca maxprolarda komprosor ve ps veya shutle varmı ?

JX70 TD65D nin aynısı abi o da 3 silindir. Maxprolarda da PS var. TD serisindeki gibi bol opsiyonlu değil standart özelllikleri..
jx 70 jxc 65 td65 ve erkunt 70 birbirine yakın . yanlızca erkunt 68 beygir bu 4 arasındakı ıdael secım hangısıdır ve neden. :) Ayrıca mf ortalıklarda yok 2635 serisi sanırım konfor olarak baya bı gerıde fakat 3635 de fiyat olarak pahalıdır sanırım .

jx 70 jxc 65 td65 ve erkunt 70 birbirine yakın . yanlızca erkunt 68 beygir bu 4 arasındakı ıdael secım hangısıdır ve neden. :) Ayrıca mf ortalıklarda yok 2635 serisi sanırım konfor olarak baya bı gerıde fakat 3635 de fiyat olarak pahalıdır sanırım .

Evet abi güç olarak 4 model de birbine yakın fakat JXC nin 4 silindir olması diğer modellerin önüme geçiriyor. Benim tercihim JX65C den yana olurdu 4 silindir olması farklı arazilerde diğerlerinden daha rahat çalışmasını sağlar 3 silindirli motorun ne kadar verimli olacağı tartışılır :) Nimet 70 Lüks te güzel 16x8 ZF şanjımanlı ayrıca buçuklu olması da tercih edilebilecek modeller arasında öne çıkarıyor. Mekatronik shuttle Nimet 70 te de var diye biliyorum 16x16 olur o zaman tabi MT shuttle için fazladan 5bin lira istiyorlar :) MF 2635 bu modellerden fazla üstün olur 80 hp gücünde ayrıca 4 silindir emiştemde var kendisi memnun motordan. 3635 te 80 beygir onun yerine 3625 daha uygun olur ki 3600 serisi de ne yazıkki 3 silindir :) 2635 i saymazsak benim tercihim JXC den yana olurdu :)

Evet abi güç olarak 4 model de birbine yakın fakat JXC nin 4 silindir olması diğer modellerin önüme geçiriyor. Benim tercihim JX65C den yana olurdu 4 silindir olması farklı arazilerde diğerlerinden daha rahat çalışmasını sağlar 3 silindirli motorun ne kadar verimli olacağı tartışılır :) Nimet 70 Lüks te güzel 16x8 ZF şanjımanlı ayrıca buçuklu olması da tercih edilebilecek modeller arasında öne çıkarıyor. Mekatronik shuttle Nimet 70 te de var diye biliyorum 16x16 olur o zaman tabi MT shuttle için fazladan 5bin lira istiyorlar :) MF 2635 bu modellerden fazla üstün olur 80 hp gücünde ayrıca 4 silindir emiştemde var kendisi memnun motordan. 3635 te 80 beygir onun yerine 3625 daha uygun olur ki 3600 serisi de ne yazıkki 3 silindir :) 2635 i saymazsak benim tercihim JXC den yana olurdu :)
Bırıde su mf nın sıtesını duzenlesın bısey anlayamıyoruz. 26serisinde 65 beygir yokmu ?Ayrıca shutle varmı bunlarda

son dönemlerde tanıdıgınız td65 ve 75 alan bırı varmı fıyat hakkında bılgım yokta . nettekı fıyatlar cok pahalı
2014 sifir td65 alan kişi shutle dan sikayetci, iki sefer tamire gitti. Servisteki tamirci td65 in shutle, td75-90 vs gibi degilmis, o yuzden ariza yaptigini soylemis. Teknik detayini bilmiyorum. Traktorun sahibinde eski td65 vardi, keske solda kocaman levye olsa diyodu.

yandan vıteslıydı . Massey kullanıcısyım fakat 5400 serisi dışında şu serilerini nedense hıc begenmedım ne varsa 5400 seriside yapmışlar gibi :)

Eniştem baya memnun hatta köylerinde iki taneymiş ikisinden de memnunlar. Hatta eniştemin yeğeninde de 5430 var o da 2635 leri çok övdü :)

• Beğen
Tepkiler: şiyar