YENİ ALDIĞIM GÜRŞAH RÖMORK FOTOĞRAFLARI

IMG_1380[1].JPGIMG_1381[1].JPGIMG_1390[1].JPGIMG_1391[1].JPGIMG_1393[1].JPGIMG_1386[1].JPG

Hayırlı olsu Erol abi kazasız belasız kullan.

teşekkür ederim Mustafa kardeşim. römork u alalı 2 ay oldu ama daha önce foto çekip yüklemeye vakit bulamadım ancak şimdi vaktim oldu .arkadaşlarda krikoyu merak ediyordu bahaneyle onuda yüklemiş oldum .arabanın detaylarını daha önceki paylaşımlarda yazmıştım.cenaballah inşallah hepimize kazasız belasız kullanmak nasip eder teşekkürler. hoşçakal.

• Beğen
Tepkiler: MUSTAFA361
Maşallah .hayırlı olsun abi. Krikoda met ettigin kadar var.

teşekkür ederim Mehmet kardeşim. daha şyi leri sizlerin olsun. hakikaten öyle, kriko müthiş rahat . daha önce umut kardeşimin dediği gibi damper krikosu adamı kocatır onun yüzünden damper takıp çıkarmak çok zor olduğundan hemen 4 teker arabayı takar giderdik . çükü onun ( OK ) kısmına yay taktırmıştım takıp çıkarmak çok kolay oluyordu. şimdi artık diğer araba yedek oldu.

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.Kriko 2 kademeli olandan sanırım.5.5 yıl önce arkadaşıma aynısını satın aldık 17500 tl.siz nekadara aldınız.

teşekkürler iskender kardeşim daha iyileri sizlerrin olur inşallah.kriko harika ,evet 2 kademeli ( ŞANZIMANLI) deniyor.ben ocak ayında uzun pazarlıklar sonunda 190000 tl ye aldık peşin para .
ölçülerni daha önce yazmıştım. 4.50x2.20.1.60x0.80=12677 kg bugday alıyor.normal şartlarda.

Erol abi hayırlı olsun Gürşah.Maşallah kamyon kasası gibi tarladan ambara bizim 4 tonlukla 3 sefer yapacağına bunla 1 sefer yap daha iyi.Motoru büyütürsek bende bunun gibi düşünüyorum abi.Yardımlarına başvururuz artık :)

alper kardeşim çok teşekkürler . inşallah daha iyileri sizlerin olur. gereken tüm yardımı yaparız .yeni traktör alınca bunun ilavelerini15 tona ayarlarız ,alırken lastikleride kumho 385x65x22,5 yaparız harika oluyor. ben lastikle ilgili tüm görüşmeleri ( çalışmaları ) yaptım biraz fark verecektim fakat babam caydı .lastikler yük için kesinlikle KRT VEYA KRS modeli olmalı unutma .