Landini 5 100 h hakkında.

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...ini-5-h-100-orj-kabin-setilli-297590518/detay

Arkadaşlar bu ara traktör işine çok zaman ayırıyorum. Sizide yoruyorum ama az paralar verilmiyor sonuçta. Donanımlı az saatte diye bu traktörü dün ziyaret ettim.1321 saatte Ankara bölgesinden getirilmiş. Lastikleri deforme bile olmamış.
traktör çok temiz ama akşam kahvede kafamı karıştırdı arkadaş. sulamaya bağlıyorlar kaputu falan söküp kenara koyuyorlar günlerce makina orada durmadan çalışıyor tarlaya bile sokmuyorlar dedi. böyle traktör alıp canı yanan çok oldu dedi.

Benim traktörün üstüne 59 bin istedi takas traktörünü gördükten sonra 3 5 birşey daha düşerim dedi. bu traktörün hakkı nedir ?

Landini kullanıcı si olarak landiniyi tavsiye ederim yakıt çekiş kalite olarak kullanıcısını üzmez zira biz 6 yıldır kosuyoruz bir sıkıntı çıkarmadı.ilandaki traktore gelecek olursak fotoğraflardan güzel gözüküyor fakat canlı nasıl bilmiyorum landini den anlayan bi ustaya baktırin derim....

Landini kullanıcı si olarak landiniyi tavsiye ederim yakıt çekiş kalite olarak kullanıcısını üzmez zira biz 6 yıldır kosuyoruz bir sıkıntı çıkarmadı.ilandaki traktore gelecek olursak fotoğraflardan güzel gözüküyor fakat canlı nasıl bilmiyorum landini den anlayan bi ustaya baktırin derim....

Canlısı da aynı böyle çok temiz. 2. el ürün almışlığım yok o yüzden önyargılıyım. Bugün landini servisine gideceğim.

Canlısı da aynı böyle çok temiz. 2. el ürün almışlığım yok o yüzden önyargılıyım. Bugün landini servisine gideceğim.

İkinci el alırken her türlü ihtimale açık ol. Bir 10-15 bin bakıma ayırabilecek bitçen olsun. Birde şöyle birşey var kimse iyi malını satmaz satsada Ankara'dan buraya gelmez. Traktörün ruhsatını gör trafikten sorgulattır rehini var mı diye. Sahibini ve köylüsünü araştır konuş. İkinciel sonuçta yeni değil.

İlk sahibini bulun arkadasin da dediği gibi ne den satmış bi sorunu var mı öğrenin İlk sahibinin nasıl kullandığı önemli ama Ankaradan geldiyse kuru tarımda kullanılmıştır sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. ..