Torbalı artı yem nedir?

İki günde bir önlerini dolduruyorum yaklaşık 1.5 kg kuzu başı gibi. birde yonca duruyor. Ama ben kuzu besici değilim. Yani kuzularda önem verdiğim sağlıklı olmaları. Kg alımı vs ile ilgili yanıltmak istemem ancak çok kötü durumdaki hayvanlarım toparladı. Firma sahipleriyle görüşüyorum sürekli yakında referanslarından bazısını ziyaret edicem

Kullanmaya devam ediyor musunuz? Tecrübelerinizi bizimle paylaşır mısınız

Sırf görmek için gittim 18 çuval aldım bursaya geldim. Diğer besicilerle yaptığımız incelemede gördükki kurumadde oranı%42 olunca arapadan yada kuru ottan daha pahalıya geliyor. Kuru maddesi %85 ve üzeri olan arpa tonu1000 tl iken bu yemin tonu800 tl ye geliyor (aynı kuru madde oranını tutturarak hesaplayınca) + üzerine mıtlaka protein istiyor o zamanda geleneksel rasyondan pahalıya gliyor. Ancak firma sahibi öok iddialı ve ürününe güveniyor. Üretim yerlerinde 50 baş her boydan mal var. Keçi eşşek de var. Hayvanlarının günlük kg alıımının en kötü zamanda bile 2 kg civarı olduğuju söylüyor. İnanmaayan noterle gelsin hergün baksın tartsın diyor.

Merhaba
Deneme sansiniz oldumu ne gibi bi sonuc aldiniz ve soylendigi kadar canli agirlik artisi saglayabiliyor mu?