Traktör alıcam lütfen yardımcı olun.

İyi günler siteye yeni kayıt oldum adım kadir kütahyadan kayılıyorum aranıza.
Traktör alıcam newhollad başak massey ve case arasında kaldım 65lik çift çeker olması lazım case biraz tuzlu geldi ama bi neden olması lazımmi bir artısı olsun alıcam şöyle siz değerli ustalar yakıt çekiş servis olarak
Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum kusurum olduysa affola
değerlendirmede bulunabilirmisiniz.

Son düzenleme:
Serviste sıkıntı çekermiyim
Yakıt olarak nasıldır nh ye göre
4 silindir oldugunu söylediler
İveco motor varmıs
İthalmiş

Servisi siz biliyorusunuz artık ne kadar iyi usta.
Yakıtına bişey diyemem ağır işlerde 65 56dan az yakabilir zorlanmayacağı için tabi üsteki şöför önemli,
4 silindir o seri,
Sadece motor ital gerisi burdan.
Caseci arkadaşlar daha iyi yazacaklardır.

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk

Arkadaşlar bu sitede case JX VE JX C Serisi ile ilgili ayrı Ayrı yapsak olurmu yeni kayıt olan arkadaşlar siteyi tam bilmiyor iki günde bir aynı soru( c serisi nasıl önerirmisiniz )case bölümü moderatörü bu konuda ne yapılabilir? yeni üye girecek c serisinin artışı eksisi gerekirse 55 c. 65c 75 c kullananların tel no sunu verelim merak eden sorsun.sonuçta 70. 80. Bin tl kolay kazanılmıyor.

• Beğen
Newholland 65-56s 74bin fiyat aldım
Case jx65c 75bin fiyat aldım
Bölge kütahya
Herikiside kabin ve çift çeker

öncelıkle hos geldınız aramıza 65 56 ve 65c ıle kıyaslanamaz case jx65c nın artıları fazladırr
konfor cok konforludur yakıt olarak 65 56 dan az yakar yolda da cıft yakıtlarındaa 3 pıstonun yolda az yakacagını dusunenler cok yanılıyor sadece bır dusunce denemeye tabı tutsalardı gercek degerlerı goreceklerdır ben 65c kullanıcısıyım erkunt 70 same 70 ile 80 km lık yolda gıt gelde benım case onlardan daha az yaktı agır ıslerde 4 pıstonun verdıgı performans ve yakıt tuketımı cok fark etırıyorr
yakıt degerlerını gelecek olursak benım 65c toprak yapımız serttır 4 9 alpler pullukta 1,4 ve 1,6 degerlerı arasında tpragın katı tavlı zamanlarına gore bu degerler arasında. 1220 saat te case kullanıcısı olarak tavısye edermısınız dersenızz sıddetle tavsıye ederımm cekıs yakıt olarak kendı kılasmanında alınacak motorlarda ılk sıradadırr.

bu arada 75 bın tl yazmıssınız kabınlı fıyatımıdırr

• Beğen
Tepkiler: Muhammet_68
Newholland 65-56s 74bin fiyat aldım
Case jx65c 75bin fiyat aldım
Bölge kütahya
Herikiside kabin ve çift çeker

Bencede Case 65c her önüyle hem 4 piston 1 aydır arıyorum bende aksraylıyım ama bizim buralarda ikinci eli pek yaygın deil hatta hic yok diyebilirim case bayisine ugruyorum arada sıfırına 80 bin dıyorlar nasip kısmet bulursam bütceme uygun modelli şöyle az kullanılmış kesinlikle case 65c alıcaz 3 piston motor almak istemıyorum iyi araştır iyi karar ver acele etme

• Beğen
bende bir case75c kullanıcısı olarak c serisini tavsiye edebilirim kuvvetli traktör bayılma yapmaz ister işte ister yolda yük çekerken rampa falan dinlemez gaza hiç dokunmadan stop etmeden her vitesle kalkar kullanımı konforludur ondan inip diğer traktörlere bindinmi anlarsın. eksilerine gelince kaldırma kapasite biraz düşük ama pek sıkıntı olmaz çift çeker mekanik onuda herdakka kullanmıcaksın önemli değil difransiyel kilidi mekanik ben daha hiç kullanmadım oda önemli değil şanzıman 8+8. 12+12 olsaymış daha iyi olcakmış ama oda cok önemli değil toprak çok sert olmadıktan sonra seri birle dörtlü onikilik pulluğu öttürüyo size kendi traktörümden yeni çektiğim bir video izletmek isterim toprak üzerinde kamyonlar gezmiş sert bi anız tarlası yorumlarınızı beklerim https://www.youtube.com/watch?v=FC4BWYZE9ug

bende bir case75c kullanıcısı olarak c serisini tavsiye edebilirim kuvvetli traktör bayılma yapmaz ister işte ister yolda yük çekerken rampa falan dinlemez gaza hiç dokunmadan stop etmeden her vitesle kalkar kullanımı konforludur ondan inip diğer traktörlere bindinmi anlarsın. eksilerine gelince kaldırma kapasite biraz düşük ama pek sıkıntı olmaz çift çeker mekanik onuda herdakka kullanmıcaksın önemli değil difransiyel kilidi mekanik ben daha hiç kullanmadım oda önemli değil şanzıman 8+8. 12+12 olsaymış daha iyi olcakmış ama oda cok önemli değil toprak çok sert olmadıktan sonra seri birle dörtlü onikilik pulluğu öttürüyo size kendi traktörümden yeni çektiğim bir video izletmek isterim toprak üzerinde kamyonlar gezmiş sert bi anız tarlası yorumlarınızı beklerim https://www.youtube.com/watch?v=FC4BWYZE9ug

maşalllah yolda gider gibi gidiyor ne yaktı o pulllukla kardeş

Peki kaç devirde gidiyor

seri bir vites 17 18 gaz arası daha fazla basamıyorsun çünkü toprakları fazla ileri fırlatıyor nekadar yaktığına gelince bu tarlada dönüme 2 litreye varmadı 1.8 civarı tabi anız tarlası sert haliyle normal tavlı sürümlerde ibre yerinden uzun süre oynamıyor . her jxc kullananların aynımı bilmiyorum ama motorumun arkasında hangi alet olursa olsun ilk kalkışta 1.2 saniye biraz bayılıyor ondan sonra şahlıyor adeta bayılmanın b si bile olmuyor bu normalmi sizce

Aynen katılıyorum tarla başlarında ilk gaz yeme olayında devir arttırmak gerekiyor.bayılma olmaması için.aslında vites aralıkları biraz fazla opsiyon olarak TN 75da nın 16 x16 şanzımanı nını köy salar ya .trakTör buçuk istiyor bazen.