makineyi satana kadar sonrası azar hakaret

Başıma gelen tarım makinesi olayı değil ama, Dell firması için en son Tüketici haklarına kadar gitmiştim. adamlar öyle bir sistem kurmuş ki, Ta İrlanda üzerinden muhatap oluyorlar seninle. Bilmem nasıl bi sistem kuruyorlar ama, Kanunlara uyarak da sorununu çözmeyebiliyorlar. Bu arada Bilgisayarı aldığım Antalya Vatan Bilg. mağazasını arayıp, markanın bana çıkardığı zorluğu anlatınca, onlardan da markanın iyi olduğu vaazını dinlemiştim.
Marka sahibi, ABDli, Üreten Çinli, Pazarlayan bilmem nereli, Şirket Gümrük kanunlarının bilmem nesine göre kurulmuş tam anlayamadım ama, havaalanı şirketi gibi bişey, Muhatap olarak verdiği telefon İrlandada, Parakende satışını yapan Vatan Bilg. müşteri temsilcisi bu markanın fanatiği:), Arıza servisini sağlayan Koç Unisisti. Çık işin içinden çıkabilirsen.
Kahrolsun kapitalizm:) Bana bakan yönü, Bir daha Dell tavsiye etmedim, ve almadım. Ahlak ya da ticari ahlak olmadığında, aynı kişiler tarım makinesi de satıyor olabilirler, ne fark eder.
burada yazdıklarımı Nasihat etmek için de yazmadım. Ama sorun özel değil Genel Genel:)