Zetor/Ankara-Polatlı Bayi

02.12.2012
13,461
3,245
Bayburt

Ankara nin ilk zetor 110 u Polatlı yolunda..

Polatli-Hattat bayisi Zetor bayisi oldu.. Ankaradan zetor soranlara duyurulur.. 1-2 haftaya kalmaz merak eden görebilir..

Satılan ilk zetor power 110 da tkk kooperatif başkanına gitti..

Polatli benim de 2. el de olsa ilk defa zetor gördüğüm yer.. ayrı bi yeri var:)

---

Fatih müjdesi isterim.. 1 çuval soğan yollarsin artik:)

Ankara nin ilk zetor 110 u Polatlı yolunda..

Polatli-Hattat bayisi Zetor bayisi oldu.. Ankaradan zetor soranlara duyurulur.. 1-2 haftaya kalmaz merak eden görebilir..

Satılan ilk zetor power 110 da tkk kooperatif başkanına gitti..

Polatli benim de 2. el de olsa ilk defa zetor gördüğüm yer.. ayrı bi yeri var:)

---

Fatih müjdesi isterim.. 1 çuval soğan yollarsin artik:)
Hangi köyü acaba polatlida 80 köy vardır heralde bu arada keşke köyümüz sulu olsada tek soğanin komple benden olsa

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77
bayi suan hattat bayiymis.. ali gorgoz..

motoru alan akp il başkanı-siyaset olmasın diye yazmadiydim-:)

noktayı koysunlar cebine kadar öğrenir yazarim sana merak etme.. hele bi insin polatliya.. ama power 110 muş..

ben anlamam sen soğanı hazirla:)

geçen attığım seyrettigin konya-Tarla günündeki 6-14 u çeken 120 idi.. buçuk az la bu da çeker.. dizayn-kalip-tonaj birebir aynı..

valla zetor nokta atışıyla gidiyo.. 1 yılda iyi mesafe aldı..

konya POLATLI AKŞEHİR.. mardin diyarbakır ağırlıklı adım adım..

bizim buralar zaten 3 vakte kalmaz küllüm zetorcu olacak.. demedi demeyin:)

murat.. şaka bi yana bi ucundan ek is olarak girdik biz.. ama kaç sene binip test ettikten sonra ne kadar düşündükten sonra.. açıkçası çok büyük ticari beklentimiz yok..

burda bu sene 2-3 tane ya satarım ya satamam.. ama tanıtacaz ne olursa olsun..

ınan 2. el sattığım 74 destan oldu.. kulaktan kulağa insana gurur veriyo..

yani bilinen markaların cirosunu rakamını bekleme.. birkaç yıl alır.. ciddi emek ister tanıtmak.. bunları hesaba kat diye yazdım..

• Beğen
Tepkiler: yasindemiralay

yusuf major 80 yarın öbür gün burda gel bi bak.. notunu ver:)

akıl mantık fayda/masraf olarak bence zetorun kralı.. kütük tam et kütüğü:)

ınan rahat uyuyamiyom.. alacak adamdan çok ben merakliyim..:)

Sahibinden.com ve facebookta gördüğüm Ankara dışı birçok ikinci el Zetor Polatlı plakalıydı. Demekki zamanında çok satmış. Şuan Polatlıda NH tarla tatbikatı var TT4 ten T7070 e birçok model getirmişler. Artık Zetor da tanıtım günü düzenlerse satışları artırabilir :) Hele ki 1-4 Haziran Polagri Tarım Fuarından önce tanıtım yaparsa satışlarda patlama yapabilir :)

Talha ilk zetoru polatlida galeri de gördüm ben de..hiç unutmam uzay kasa 8441 idi.. onlarca videodan sonra gerçeği bi başkaydı.. duruşu blok vs çok hoşumuza gitti o zaman kesin kararı verdiydik..

hatta orda bayisi bile varmış eski mumessil domeminde..

fuardan bahsedeyim de dediğin gibi haberleri yoksa yetistirsinler..sagol

Bayiilik ticari işletme, yatırım, Sermaye, insan yönetimi gibi birçok konuyu içeriyor, belki onu da başarırsın, onu bilemem ama, bayiide tanıtım aşamasında çalışsan, ürünü tanıtma konusunda çok başarılı olacağından eminim.

Biliyorum abi nelerle karsilasacagi mi.zaten sermaye olmadan hic olmaz.Ama bayide gonullu bile tanitimina giderim

• Beğen
Tepkiler: KüreLee
Umut abi bu isler ucundan baslayarak olur.Benimki zetor tutkusundan oluyor.sende insallah bu işi kivirirsin abi.74luk destan olduysa ve majorda geldikten sonra tahmin ettigin rakamin ustunde satis yaparsin.Abi zetor ilk geldigi yillar corum tarafindada iyi satmisti o tarafta durumlar nasil yok mu kipirti

Çorum da suan ses yok.. ama eski Zetor yatağı orası..

evet aynen 74 destan oldu.. hiç tanımadığım adamlar başka başka köylerde falanca yerde bi Zetor varmış şöyle böyle diye anlatiyo..

Major dan çok ümitliyim zaten efsane ağır devir 74 ile aynı kodlu motorla 5 bg fazlasıyla uretiliyo.. ve sadece 30 km yani.. yarı paletli tadında..

sonra yerli fiyatına ithal motor daha ne olsun.. hava da var.. yolcu koltuğu da.. turbo+intercol de..

Allah utandırmasın ne diyim..

Çorum da suan ses yok.. ama eski Zetor yatağı orası..

evet aynen 74 destan oldu.. hiç tanımadığım adamlar başka başka köylerde falanca yerde bi Zetor varmış şöyle böyle diye anlatiyo..

Major dan çok ümitliyim zaten efsane ağır devir 74 ile aynı kodlu motorla 5 bg fazlasıyla uretiliyo.. ve sadece 30 km yani.. yarı paletli tadında..

sonra yerli fiyatına ithal motor daha ne olsun.. hava da var.. yolcu koltuğu da.. turbo+intercol de..

Allah utandırmasın ne diyim..

Umut abi, majorlarda liftomatik ve levye var mı?
şanzıman eski proximalar gibi 6 vites 2 takviye mi? yoksa bir değişiklik var mı?
bir de şatıl ve buçuklu vites sadece power ve forterralarda mı var?