HÜMİKCAN Hümik Asit Uygulaması :)

14.05.2016 Before :)

nrYj4g.jpg

v4YX3R.jpg

1djVRD.jpg

L3dZj1.jpg

r9Y6GM.jpg

7v27jv.jpg

18.05.2016 And After :cool:

aEPdO5.jpg

Bilader çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok güzel olmuş. Allah ağız tadı ile yedirmeyi nasip etsin. Gidipte 1 bidona 250-300 lira para verenlere duyrulur buradan. :D [MENTION=51323]DuSTeRo[/MENTION] seninde HUMİKCAN için yorumlarını bekliyorum agacım.

Amin şekerim sağolasın varolasın ürün yetiştiricilerimizin senin gibi değerli kimyacılara ihtiyacı var :) Fazla söze gerek yok sonuç ortada ürün başarılı. Gidip sende 1 bidonu 250 300 liraya satarsan senin üstüne ilk ben çökerim tesisinide patlatırım ona göre yerinide öğrendik zaten :D Terbiyeni ve ahlakını takip etmeyi sürdürürsen parada seni takip eder zaten kardeşim az kazan temiz kazan yastığa başını koyduğunda huzurun olsun bu ülkenin yetiştiricileri için iyi birşeyler yaptığını hissederek rahat uyu.

• Beğen
Tepkiler: Bünyanli
Amin şekerim sağolasın varolasın ürün yetiştiricilerimizin senin gibi değerli kimyacılara ihtiyacı var :) Fazla söze gerek yok sonuç ortada ürün başarılı. Gidip sende 1 bidonu 250 300 liraya satarsan senin üstüne ilk ben çökerim tesisinide patlatırım ona göre yerinide öğrendik zaten :D Terbiyeni ve ahlakını takip etmeyi sürdürürsen parada seni takip eder zaten kardeşim az kazan temiz kazan yastığa başını koyduğunda huzurun olsun bu ülkenin yetiştiricileri için iyi birşeyler yaptığını hissederek rahat uyu.
Aynen agacım benim gönlüm rahat. Yeter ki sizler kazansın. Benim tek veryansın ettiğim durum şu: Bir çiftçi olarak girdilerin çok olduğundan yakınırız. Ama gidipte pahalı pahalı ürünleri kullanırız. Ben önerdim mi biz ithal alıyoruz dedi mi şartel atıyor :D Allaha hamd olsun. Üzerimize düşeni yapalım takdir milletimin. :)

Süleyman bereketli olsun..
çok güzel verim oluyor maşallah..
bu arada ben halen patatesi ekemedim :)
Ey maşallah. Nasıl bir mevsimmdir bu :D Ekersin Allahın izninle abim.

Şunun şurasinda kışa 4 ay var abi ekersin acelesi yok[emoji2]

4 ayda uzun zaman bilader :D

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle
[MENTION=51323]DuSTeRo[/MENTION] dekara kaç cc ve kaç litre su ile attın?
[MENTION=919]doganbey1[/MENTION] senin üretim tesisin tam nerede ? tam adres verir misin ?
Keşanda üretim tesisi. Gelmek isterseniz görüşürüz.
Süleyman ellerine sağlık ben daha atmadım hümikcanı biçerdöver ile uğraşıyoruz bitsin ilk işim atmak olucak fotoğraflarını burada paylaşırım
At gayrı :D
Maşallah dostum allah bereketini versin emmi oğlunada almışışsınız yarın öbürgün bizde atıcaz

Hüseyine verdik sıra sende Serdar :D

Süleyman bereketli olsun..
çok güzel verim oluyor maşallah..
bu arada ben halen patatesi ekemedim :)

Allah razı olsun Yusuf abi.. Ekmeden at derim :)

Aynen agacım benim gönlüm rahat. Yeter ki sizler kazansın. Benim tek veryansın ettiğim durum şu: Bir çiftçi olarak girdilerin çok olduğundan yakınırız. Ama gidipte pahalı pahalı ürünleri kullanırız. Ben önerdim mi biz ithal alıyoruz dedi mi şartel atıyor :D Allaha hamd olsun. Üzerimize düşeni yapalım takdir milletimin. :)

Valla kardeşim kalıplaşmış bir düşünceyi değiştirmek zor :) Millet olarak ne sektör olursa olsun yeniliklere açık değiliz ve yabancı malına daha düşkünüz bu bir gerçek. Önce bu omurgadan kurtulmak gerek. Pahalı daha iyi anlayışı var. Emeklerin için teşekkür ederiz. Şimdiden önümüzdeki senenin planını yaptım.

Bereketli olsun..

Sağolun teşekkürler..

[MENTION=51323]DuSTeRo[/MENTION] dekara kaç cc ve kaç litre su ile attın?

Dekara 200 ml 20 litre su ile. Üstütste gelen yerlerde oldu bilerek kapamadım neolcak diye ama sıkıntı yok dekara yapraktan 400 ml'e kadar atılabilir.

Süleyman ellerine sağlık ben daha atmadım hümikcanı biçerdöver ile uğraşıyoruz bitsin ilk işim atmak olucak fotoğraflarını burada paylaşırım

Saol canım. Before and after yap mutlaka şekerim.

Maşallah dostum allah bereketini versin emmi oğlunada almışışsınız yarın öbürgün bizde atıcaz

Saol Allah razı olsun amin inşallah.

Breh :D 4 Günde toprak görünmüyo

Doğancan'ı bugün arayıp küfür edecektim olum tarlada toprak yok nereye gitti diye ama yaprakları kaldırınca gördüm :) Sıcaklarında etkisi var ayçiçeği büyüyor ama hümik asitin etkiside bariz görülüyor ilk defa kullanmıyorum senelerdir blackjack attım tırıvırı ıttırı vıttırı.

Güzel paylaşım. Bereketli olsun. İki tarafta kazançlı çıkmış....:D

Teşekkürler..

Breh :D 4 Günde toprak görünmüyo
Kardeşim biz elimizden geleni yaptık. Kullanmanı tavsiye ederim.
Güzel paylaşım. Bereketli olsun. İki tarafta kazançlı çıkmış....:D
Aynen Erkan. Sıra sende :) Sende kullanmalısın agacım.
[MENTION=919]doganbey1[/MENTION] iyi akşamlar doğan 20lt fiyatı nedir ve ne kadar yere kullanabiliriz.
Cevap özel mesaj ile verildi Osman.
Allah razı olsun Yusuf abi.. Ekmeden at derim :)

Valla kardeşim kalıplaşmış bir düşünceyi değiştirmek zor :) Millet olarak ne sektör olursa olsun yeniliklere açık değiliz ve yabancı malına daha düşkünüz bu bir gerçek. Önce bu omurgadan kurtulmak gerek. Pahalı daha iyi anlayışı var. Emeklerin için teşekkür ederiz. Şimdiden önümüzdeki senenin planını yaptım.

Sağolun teşekkürler..

Dekara 200 ml 20 litre su ile. Üstütste gelen yerlerde oldu bilerek kapamadım neolcak diye ama sıkıntı yok dekara yapraktan 400 ml'e kadar atılabilir.

Saol canım. Before and after yap mutlaka şekerim.

Saol Allah razı olsun amin inşallah.

Doğancan'ı bugün arayıp küfür edecektim olum tarlada toprak yok nereye gitti diye ama yaprakları kaldırınca gördüm :) Sıcaklarında etkisi var ayçiçeği büyüyor ama hümik asitin etkiside bariz görülüyor ilk defa kullanmıyorum senelerdir blackjack attım tırıvırı ıttırı vıttırı.

Teşekkürler..
Aga bunu kırmanın etkili yolu sizlersiniz. Köylünüzü, arkadaşlarınızı bilgilendireceksiniz. Bayiye gidip böyle bir ürün varmış, kullananlar çok memnun sende getir demelisiniz. Bu şekilde olacak.

• Beğen
Tepkiler: Gaia
Kolay gelsin bereketli olsun :)
Süleyman'ın da deneyip beğendiğini görünce bende alıp denemek isterim yeşilik vakti gecti bizde neredeyse hasat başlayacak ama nasipse bende tohum selektör zamanı 12 13 ton buğday tohumuna yetecek şekilde humikcan almak isterim

Kolay gelsin bereketli olsun :)
Süleyman'ın da deneyip beğendiğini görünce bende alıp denemek isterim yeşilik vakti gecti bizde neredeyse hasat başlayacak ama nasipse bende tohum selektör zamanı 12 13 ton buğday tohumuna yetecek şekilde humikcan almak isterim
Kaç dekar yer ekeceksen ona göre ayarlarız. İkinci ürün yeri varsa ona kullanılır. Sıkıntı yok. :)

• Beğen
Tepkiler: Arslanlar 5070