OT İLACI İÇİN SU MİKTARI

Arkadaşlar bu ilaçın kullanım şeklinde dekara 20-50 lt arası su kullanın diyor...biz 10 lt kullansak ilaçın etkisi çok mu düşer ? 5b3d24507539fe98314410d2ca4424a8.jpg

• Beğen
Tepkiler: rahimavci
20 lire altına bence düşmeyin. Birde sormamışsınız ama söylemezsem rahat edemeyeceğim. Galiba ayçiçeğine uygulayacaksınız. Eğer böyle ise üzerindeki doz yani 125ml/da çok gelecektir. Tam hatırlayamadım ama galiba bu ilacı kullanan üyeler 80ml den fazla atmanın uygun olmadığını bu miktarın ise yterli olduğunu yazmışlardı. Son olarak yok eğer ilk kez kullanacaksanız ve 125 ml yazıyor ben onu atarım derseniz ilaçlama sonrası esaslı bir şekilde sersemlemiş bir tarla ile karşılaşmaya hazır olun. Bence eğer çok sıkıntı olmayacaksa kabaca söyliyeyim. Dekara 10 tl ilaca vermektense 20 tl işçi kurtracaksa işçiyi düşünmeden getirin derim.

• Beğen
Tepkiler: majeste

Konu güzel. ot ilaçlarını aslında hiç kullanma taraftarı değilim. fakat kullandım. ayrık ve kanyaş için ilaç kullandım. iki hafta oldu. dozu düşük geldi herhalde. kanyaşlar kıpkırmızı olmuş fakat ayrıkların bazılarında hafif sararma var. çoğunda tık yok. 4, 5 tane de asmayı haşlamış. İlaç yoğunluğunu arttırırken zararı da hesaplamak lazım. iyiki yoğun atmamışım diyorum. Bu gidişle Kazmayla devam edeceğim gibi görünüyor.