kubota m60

m60 serisi common rail motora sahip, powershift şanzıman var.Geri kalan özellikleri büyük oranda m40 ile aynı.m60 serisinin fiyatları yüksek olacağından, ithalatının yapılmayacağını biliyorum. 9960 modeli için ithalat kesin olarak yapılmayacak, diğer modeller için kesin bilgim yok...

m60 serisi common rail motora sahip, powershift şanzıman var.Geri kalan özellikleri büyük oranda m40 ile aynı.m60 serisinin fiyatları yüksek olacağından, ithalatının yapılmayacağını biliyorum. 9960 modeli için ithalat kesin olarak yapılmayacak, diğer modeller için kesin bilgim yok...

Parayı veren düdüğü çalamayacak yani [emoji2]. Sonrada niye Fendt aldın derler adama. Biz gene 20 sene öncesinin teknolojisi traktörlere devam o zaman.

Bakıyorum soyle bir traktörlere mesela john deere in 5e serileri Avrupa'daki kasa kaput transmisyon ayrı türkiyedekı ayrı orda 5065-70-75m var burda kitliyorlar sana 5e yi hemide en boşu. Kubotaya bak birde avrupadaki versiyonları apayrı buradaki çok gayrı. New holland yine oyle 50 hp den 95 hp ye kadar tt veya td yav arkadaş sana hiçbir seçim bırakmıyorlar bu nasıl bir sistemdir anlamış değilim. Ülkemizde satışı bulunan 50 ila 80 hp arasinda yerli yada ithal traktorlerden hiçbiri Avrupa normlarinda değil çok kotu ki sadece fendt te her isteğimiz karsilanmis onunda fiyatı bir yana kendi bir yana

Aynen öyle abi, kubotaya alternatif zetor çok iyi aynı şekilde 16valf hatta üstün yanları var kubotanın tek +sı manevrası.Fendt işin nirvanası Türkiye şartlarında fuzuli makina bana göre...

Sadece işi parasal olarak değerlendirme. Performans, işlevsellik, konfor, sağlamlık vb... Daha birçok parametre var. Fendt alıp ona eski teknoloji ekipman takacaksan dediğin doğru. Yok hayır ben günün teknolojisi neyse ben onu uygulamak istiyorum dersen işler değişir. Verimin kazancında değişir. Amacına uygun kullandığında verdiğin parayı sonuna kadar hak eden bir traktör Fendt.

• Beğen
Tepkiler: Mert Güroğlu