mccormick nasıl traktör

Geçen gün mc cormikck mardin bayisi ile görüştüm tesadüfen. B max 90'a kabinli klimalı 85 bin TL fiyat verdi. C max 90'a ise 100 bin TL istedi.
Traktörlerin piyasası olmadığı için fiyatları uygun.

Cx 110 serisini kullanıyorum.2 ay önce hidrolik sisteminde bi sıkıntı vardı şükür hallettik. Parça sıkıntısı ankarada yok hertürlü parçası bulunuyo. Kabini çok geniş klima çok iyi tarlada yolda çok serii. Özelliği çok aynı standartlardaki diğer tanınmış markalar 40 50 bin daha fazla üzerine koyuyo.

Cx 110 serisini kullanıyorum.2 ay önce hidrolik sisteminde bi sıkıntı vardı şükür hallettik. Parça sıkıntısı ankarada yok hertürlü parçası bulunuyo. Kabini çok geniş klima çok iyi tarlada yolda çok serii. Özelliği çok aynı standartlardaki diğer tanınmış markalar 40 50 bin daha fazla üzerine koyuyo.

110 serisi büyük ben 85 95 105 düşünüyorum vites bölücü sadece 105 temi var acaba teşekkürler.

85 ve95 beygir olanlarda da varmı buçuk vites bence çok güzel

Cmax serisinde direksiyonun sol tarafındaki kolda ileri buçuk vites mevcut..
Tmax serinde ileri-geri ana vites kolu üzerinde düğmeli buçuk vites mevcut..
Bmax serisi buçuksuz sadece, 12 ileri-12 geri vites var. Tarla işleri için ideal medium (ortanca) vites mevcut. Halk arasında bilinen adıyla: Takviye II

• Beğen
Tepkiler: hasanersz
bende mc115 var 2006 model viteste 4 arttırma var ve emsallerine göre çok iyi yakıtı çok az bekleneni fazlasıyla veriyor böyle olcağınğ tahmin etmemiştim ingilizler,nde belki parça sıkıntısı olabilir ama ingilizler italyanlara göre daha sağlammış ikinci el piyasasında fiyatı da çok iyi bu özelliklerde bi traktör en az 80 90 bin de gidiyor biz 68 bine aldık

• Beğen
Tepkiler: hasanersz
Geçen gün mc cormikck mardin bayisi ile görüştüm tesadüfen. B max 90'a kabinli klimalı 85 bin TL fiyat verdi. C max 90'a ise 100 bin TL istedi.
Traktörlerin piyasası olmadığı için fiyatları uygun.
Arkadaşlar mcc 80ge kullanan var mı kayısı bahçelerimiz var nasıl bi traktör bahçede kullanırken ne gibi artıları olur elimizde mf 135 var artık yetmiyor bize