2013 T480 vs 2009-2010 TT50 Hangisi

Arkadaşlar 25 -28 Bin Tlye 2013 Model T480 mi Yoksa 2010 Model Felan tt50 mi Hangisini önerirsiniz acil yardımlarınızı bekliyorum.Tt50 nin t480den farkları artıları eksileri nedir sizce.

Vites Levyesi kırıldı ilk haftasında kafam attı heran değişebilirim başka bişey denk getirirsem paramızla rezil olmayalım 25-30 bin az para değil.
geçmiş olsun
nasıl becerdin onu ya halatı koparan duydumda levye nasıl kırıldı plastiği ise çok önemli değil hemen değiştirirler ama demiri kırdıysan bilemiyeceğim bence t480s daha pratik bir makina 8 ileri 8 geri var

• Beğen
Tepkiler: alpertunga
geçmiş olsun
nasıl becerdin onu ya halatı koparan duydumda levye nasıl kırıldı plastiği ise çok önemli değil hemen değiştirirler ama demiri kırdıysan bilemiyeceğim bence t480s daha pratik bir makina 8 ileri 8 geri var

demiri kırıldı hacı abi dökümden galba o patara kütere çaya çorbaya kırılıp duruyo köydekilerinkide öyleymiş tt50 bakıcam 2010+ ne fark var farkını görürmüyüm acaba

demiri kırıldı hacı abi dökümden galba o patara kütere çaya çorbaya kırılıp duruyo köydekilerinkide öyleymiş tt50 bakıcam 2010+ ne fark var farkını görürmüyüm acaba

ya dökümle alakalı değildir bence aynı boru viteslerde de kullanılıyor değiştirmesi basit aslında biraz el beceriniz varsa kendiniz değiştirirsiniz tecrübeniz yoksa servise verin

birde sizin traktör 2wd değilmiydi şimdiki 2wdlerde ileri geri levye yok sizinkinde var mı

• Beğen
ya dökümle alakalı değildir bence aynı boru viteslerde de kullanılıyor değiştirmesi basit aslında biraz el beceriniz varsa kendiniz değiştirirsiniz tecrübeniz yoksa servise verin

hacı abi daha traktör yeni ben değişirimde evde 5 6 tane yedek kolmu depolucam 30bine traktör alıyok heray vites kolu değiştidikten sonra ne kıymeti kaldı adama gülerler vallahi köyde.

Vallah bilmiyorum hacı abide tt50b alıyorum bunu geri verip bakalım nolucak zamana bıraktım

Sat kurtul t480'i Alper.. 2014 yılında çıkan T480s'lere kadar hepsinde var o sorun. T480'in kronik arızası dedikleri muhabbet o işte. Bizimkisi satıldı ama yeni sahibi 2 kere daha şanzıman yaptırmış. Yine Allahtan sadece kol kırılmış.

Bizimle aynı tarihte yani 2011'de sıfır TT55 alanların hiçbirinin traktörüne anahtar değmedi daha.

Keşke T480 traktörü almadan önce görüşseydik.

• Beğen
Vallah bilmiyorum hacý abide tt50b alýyorum bunu geri verip bakalým nolucak zamana býraktým
Hayirli olsun tt50b bizim dayioglunda var cok memnun ama alirken ucuz diye dusuk donanimlisini aldi agirliklar eksik yani arkalarda da tek agirlik var cok patinaj yapiyor lastigi cabuk bitiriyor alirken agirlikta alirsan daha cok memnun kalirsin. Olmazsa bundakileri soktur ona takarsin

• Beğen
Hayirli olsun tt50b bizim dayioglunda var cok memnun ama alirken ucuz diye dusuk donanimlisini aldi agirliklar eksik yani arkalarda da tek agirlik var cok patinaj yapiyor lastigi cabuk bitiriyor alirken agirlikta alirsan daha cok memnun kalirsin. Olmazsa bundakileri soktur ona takarsin

Sağol Allah razı olsun abi ağırlık işi kolay dediğin gibi donanımsız traktör olmaz aldığım yyerdede olduki 480dekileri alırım ona takarım galeri biizm :) sıkıntı yok.

Sat kurtul t480'i Alper.. 2014 yılında çıkan T480s'lere kadar hepsinde var o sorun. T480'in kronik arızası dedikleri muhabbet o işte. Bizimkisi satıldı ama yeni sahibi 2 kere daha şanzıman yaptırmış. Yine Allahtan sadece kol kırılmış.

Bizimle aynı tarihte yani 2011'de sıfır TT55 alanların hiçbirinin traktörüne anahtar değmedi daha.

Keşke T480 traktörü almadan önce görüşseydik.

Dinledim dinledim abey sizi geri verdim t480i şuanlık kullanıyorum 1 2 haftaya tt50b Gelicek 600 700 saatte modelli bişey yeni kasalardan turbolu o artık yeter bana dimi.

Dinledim dinledim abey sizi geri verdim t480i şuanlık kullanıyorum 1 2 haftaya tt50b Gelicek 600 700 saatte modelli bişey yeni kasalardan turbolu o artık yeter bana dimi.

İnşallah bu hayırlı olur Alper..

NH'ın TT serisinin kronik sıkıntısı olduğunu hiç duymadım, zaten bizim civarda az olan kullanıcıları gayet memnun.

• Beğen
İnşallah bu hayırlı olur Alper..

NH'ın TT serisinin kronik sıkıntısı olduğunu hiç duymadım, zaten bizim civarda az olan kullanıcıları gayet memnun.

vallahi bizim burlarda ttci bizim nalburda var 2007 felan10 seneye yakındır full damperli ramork kullanıyo daha banamısın demedi anahtar değmedi yenilerinde ne olur bilmem.

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR