Bi yardimci olurmusunuz

Ugultu deyince pek anlasilmadi ama sonucta 2016 model traktor cagirin servisi gelip baksinlar. Benim traktorde ilk aldigimda 20 saatte cekis acayip derecede dustu servisi cagirdim. Depodan mazot filtresine gelen rekor tikanmis sebebi de bizim 30 yillik mazot tanki ,;) temizlediler canavar gibi oldu ;)

Ugultu deyince pek anlasilmadi ama sonucta 2016 model traktor cagirin servisi gelip baksinlar. Benim traktorde ilk aldigimda 20 saatte cekis acayip derecede dustu servisi cagirdim. Depodan mazot filtresine gelen rekor tikanmis sebebi de bizim 30 yillik mazot tanki ,;) temizlediler canavar gibi oldu ;)

Ugultu demiyimde çizilti diyin takviye 2 ile sürüm yapınca oluyor genelde servis direksiyondan falan dedi direksiyonada bişeyler yaptı ama aynı

Tekrar çağırın , avuç dolusu para verip yaptirmadan birakmam. İmkanin varsa ayni model td 100 , td 90, td75 e ayni vites ve devirde rica et, dene?
Haklısın abi td 75 var onda bu ses yok ama tahminim şanzimandan geliyor ses insanı rahatsız ediyor bi zaman sonra cagirdik gelmesini bekliyoruz servisin 25 saat önce yağ değişimi yapıldı gecer bi süre sonra dedi hala ayni servisi sıkayet etsek ayrı dert

Genelde takviye II nin 2 ve 3 uncu viteslerinde yapıyor 1000 ve 1500 devir arası çıkarıyor sesi cizirti gibi bi ses power shuttle var

çok aşırı bir ses değilse büyük ihtimal normal bir sestir powershuttle modellerde düşük devirde ses yapması normaldir zaten çünkü shuttla yağ basıyor traktör devirden düşüncede ses geliyor
ses özellikle çiftten çıktıktan sonra yani yağ ısınınca artıyordur dikkat ettiyseniz
aynı sorun bende de var ama benimki rolantide yapıyor sesi gazı yiyince normal ısınınca oluyor daha çok 1500 devirlerde duymadım sesi

Tamam ya biliyorum o sesi ;) 1600 devirde yapmaz gaz pedaliyla alaklai bi durum. Pedalin gevsekliginden kaynaklaniyo dene bak goreceksin ses varken azicik daha dokun gaza kesilcek ses tiz bi titreme sesi gibi cikar ses..

çok aşırı bir ses değilse büyük ihtimal normal bir sestir powershuttle modellerde düşük devirde ses yapması normaldir zaten çünkü shuttla yağ basıyor traktör devirden düşüncede ses geliyor
ses özellikle çiftten çıktıktan sonra yani yağ ısınınca artıyordur dikkat ettiyseniz
aynı sorun bende de var ama benimki rolantide yapıyor sesi gazı yiyince normal ısınınca oluyor daha çok 1500 devirlerde duymadım sesi
Bi süre sonra insan rahatsız oluyor serviste diyor direksiyonla alakali😂
Tamam ya biliyorum o sesi ;) 1600 devirde yapmaz gaz pedaliyla alaklai bi durum. Pedalin gevsekliginden kaynaklaniyo dene bak goreceksin ses varken azicik daha dokun gaza kesilcek ses tiz bi titreme sesi gibi cikar ses..
Zaten ya düşük devirde cikmiyo 1000 ve 1500 devir arasında o ses geliyo bende Yüksek devirle sürüyorum yakita yansimiyo Allahtan 😊

Bi süre sonra insan rahatsız oluyor serviste diyor direksiyonla alakali

Direksiyonla alakalı olması mantıklı gelmedi bana
bizde bahçe tipi td4,65b var bizimde traktör çiftten çıktıktan sonra rolantideyken ses geliyor
servis powershuttle alakalı dedi 2013 mekanik shuttle olanda o ses yok
yağ basıncıyla alakalıymış fabrika haberdarmış durumdan hepsi yapıyormuş bunu
ama sizin sorun farklı sanırım

Direksiyonla alakalı olması mantıklı gelmedi bana
bizde bahçe tipi td4,65b var bizimde traktör çiftten çıktıktan sonra rolantideyken ses geliyor
servis powershuttle alakalı dedi 2013 mekanik shuttle olanda o ses yok
yağ basıncıyla alakalıymış fabrika haberdarmış durumdan hepsi yapıyormuş bunu
ama sizin sorun farklı sanırım

Yani üstteki arkadaşta söylemiş gaz pedalından olabilir ondan başka ses yok zaten