CASE IH PUMA 215 Mİ NEW HOLLAND T7060 MI

ARKADAŞLAR BÜYÜK BİR TRAKTÖRE İHTİYACIMIZ OLDU YÜKSEK İHTİMAL CASE IH VEYA NEW HOLLAND ALACAĞIZ BAŞKA MARKADA ÖNEREBİLİRSİNİZ BİZ İKİSİ ARASINDA KALDIK İÇİM CASE IH E SICAK BAKIYOR SİZİNDE GÖRÜŞÜNÜZÜ ALMAK İSTEDİM CASE IH 128.000 € NEW HOLLAND İSE 124.000 € SİZ NE DERSİNİZ

illa ki ikisinden birisini seçecek olsam kırmızıyı seçerdim. tamamen zevk meselesi. performansta bir fark olacağını zannetmiyorum.
bir de yeşil seçeneği atalım ortaya. deutz 7250 ttv. fiyatı hakkında bir bilgim yok ama aşağı yukarı aynı fiyatlara alınabilir belki.

Benim nacisane size önerim JD 6195R Direct Drive yada Fendt 720 vario olur bunlardan katkat kaliteli makineler ancak fiyatları bunlara göre yüksek, yüklü bir yatırım yapmak üzeresiniz onun için iyi düşünün derim, kullanım süresi 2 yıldan fazla olacasa JD yada Fendt alın arkanıza bakmayın. Makineleri gidip bayilerinde görün bana hak vereceksiniz iki makineden de kalite akıyor.

Puma nın 2. eli zayıf, peynir ekmek gibi 7000 bulabilirsin ama. 7060 öneririm satçam dedimi satılır değerde kaybetmez pek. Ama bu önemli değilse Puma %10 daha güçlü, daha yeni nesil bir motor haritasına sahip diyebilirim görsel olarakta bence daha iyi. Uzun süreli kullanılacaksa değiştirilme gereği duyulmayacaksa Puma.

• Beğen
Tepkiler: POYRAZLI TALHA
Benim nacisane size önerim JD 6195R Direct Drive yada Fendt 720 vario olur bunlardan katkat kaliteli makineler ancak fiyatları bunlara göre yüksek, yüklü bir yatırım yapmak üzeresiniz onun için iyi düşünün derim, kullanım süresi 2 yıldan fazla olacasa JD yada Fendt alın arkanıza bakmayın. Makineleri gidip bayilerinde görün bana hak vereceksiniz iki makineden de kalite akıyor.

Yalnız şu Fendt kaliteli, diğer bütün markalardan üstün mantığını geçelim artık. T7060, Puma 215 diyoruz TDD değil. Ayrıca kat kat kaliteli olmasını merden çıkardınız onu merak ettim?

Az önce fuardan geldim .bence en uygunü bu olur bu modeli alın.

Resimler ve ekler

• 20160526_112717.jpg
    20160526_112717.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 121
  • Beğen
Tepkiler: Aspir
Hangi firmalar ordaydı İskender abi? Çeşit çok muydu?
Bugün ben de uğradım kubota,new holland,case,tümosan,mc cormick,mf,hars vardı.fendt,jd,landini yok.Ekipmanlardan irtem, azim,doğsan,ateş tarım özgül tarım ,baydemirler ve hayrabolu yerli üreticiler vardı aklıma gelenler bunlar.Geçtiğimiz yıllara gore katılımcı firma sayisi azdı.

• Beğen
Tepkiler: MUSTAFA361