caseyle tümosanı degişmek

case cx75c traktörüm var 2014 model gücü biraz yetersiz geliyo motoru on numara ama şanzuman zayıf kalıyo bunu servisi bile söylüyor tümosan bayisi üste 13 milyar istedi bende başa baş takas dedim öle kaldı alacagım tümosan 8095 tümosanların en sorunsuz serisi dediler kullanan arkadaşlar yorum alabilirmiyim sizlerden fiyat ve motor hakkında

marka kotulemek deıl ama tumosanlar yasattıgı sorunlar sonucu kımse sıcak bakmıyorr sızde alsanız bıle bırsey olcak dıye korka korka kullanacaksınızz tumosan ın 50 lık tekcerının bıle bolundugunu gordukten sonraa hıc sıcak bakmıyorum case 75 yetersız gelıyorsa tumosan deılde baska serılere bakmanız daha mantıklı olurr

• Beğen
Tepkiler: RAPORLU
case cx75c traktörüm var 2014 model gücü biraz yetersiz geliyo motoru on numara ama şanzuman zayıf kalıyo bunu servisi bile söylüyor tümosan bayisi üste 13 milyar istedi bende başa baş takas dedim öle kaldı alacagım tümosan 8095 tümosanların en sorunsuz serisi dediler kullanan arkadaşlar yorum alabilirmiyim sizlerden fiyat ve motor hakkında
75 hp Motoru beğeniyorsun, 95 hp traktöre niyetlenmişsin. ?

diğer markalar çok pahalı zaten o yüzden tümosan tercihim ucuz ve beygiri yüksek biraz cazip geliyor arkadaşlar cesenin konforunu çok arayacagım biliyorum yarın dediklerinizi bi kere daha düşünecegim çok teşekür ederim hepinize

8095 tümosan kullanmışlığım var çok kuvvetli bir traktör. Güç bakımından memnun kalırsın.Ön teker manevrası çok az. Yalnız arıza sıkıntısı için şansa kalmış birşey açıkçası. Her marka traktörde böyle arızalar olabiliyor. Bulunduğunuz bölgede iyi bir servisiniz varsa çekinecek birşey yok...

2.el başka marka alınabilir. Tümosan kullanıcıları banada kızmayın durum ortada geçen komşu köydeki 9080 şanzımanı dağıtmış bizim köydekini servis çağırdı gelde şazımanı sökelim diye. Eksantrik mili değişimi ve pompa ayarları ile traktörünüzü 90 hp'ye çıkarabilirsiniz. Modifiye case jx 75 pro: http://youtu.be/hI9e_BDFO3M
Bahsedilen traktor jx75c, jx75 pro degil. Videodaki 75 pro daki motor yillardan beri turkiyede var. Egzantrik vb. Farkli bulunur. Ayrica ayni motorun 90-100-110 hp lik versiyonlari var, turbo basinçlari vb. kopya edilebilir. Fakat Jxc serisi motoru farkli, Türkiyede yeni ve serisinin 75 hp ile en güclüsü, daha güçlendirmek icin kopya cekmeye veri yok. Kac basinc turbo gerektigi ve yakit orani mühendislik gerektirir. Fazlalastirarak guc artisi olur ama ideal yakit- hava orani belirlemek zor.

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
Bahsedilen traktor jx75c, jx75 pro degil. Videodaki 75 pro daki motor yillardan beri turkiyede var. Egzantrik vb. Farkli bulunur. Ayrica ayni motorun 90-100-110 hp lik versiyonlari var, turbo basinçlari vb. kopya edilebilir. Fakat Jxc serisi motoru farkli, Türkiyede yeni ve serisinin 75 hp ile en güclüsü, daha güçlendirmek icin kopya cekmeye veri yok. Kac basinc turbo gerektigi ve yakit orani mühendislik gerektirir. Fazlalastirarak guc artisi olur ama ideal yakit- hava orani belirlemek zor.

Doğrudur bende jxc 65 var motor ithal iveco ben videodakini daha önce izledim jxc diye hatırlıyordum videoyu paylaştıktan sonra farkına vardım uyarı için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: keltaşlı
bugün bi arkadaş aldı tümosan 8095 bende biraz kullanma şansım oldu gerçekten 5li 12no alpler pullukla çok rahat gidiyo düz birle çekiş mükeemmel yarın TD110 la beraber sürüm yapacaklar nadas bide orda inceleyecegim