Yerli Üretim MF'lere Bir Yenisi Eklendi.

Tamamen müşteri ile alakalı diye düşünüyorum , satmak için yapılıyor sonuçta, müşteri beğenmez almazsa ne işe yarar .

Bize gelişmekte olan ülke demişler Almanya gelişmiş ülke oradaki çiftçilere hitap edermi hiç

Ben kendimden örnek vereyim bir çok eksiğim var Alman traktörü fend alsam ne olacak işlerim yolunamı girecek , ama hak ettiğim zaman olacak tabi .

Hak edebilecek seviyeye gelebilmek önemli

Müşteri geliştikçe üreticide gelişecek mecbur
Tabi ucuz kaliteli son teknolojı traktör olsa bunlar kim istemez ayaklarını traktör üzerinden yıpratmış biri olarak kim istemez pedalsız vites değiştirmeyi ileri geri yapmayı sanayiye uğramadan sezon geçirmeyi .

• Beğen
Tepkiler: keltaşlı
Yav bu işlerle bağlantısı olan kimse yok mu. Örneğin sandık içi perkins motor ZF şanzuman. 4 lastik Balat'a blongu falan set olarak bi fiyat alsanız maliyetini çıkartız. Bence vergiler ve resmi giderleri hesaplamazsak 40.000₺ gibi toplanıp yürütülebilir bi traktör. Kaba hesap 10 motor 10 şanzuman. 10 kaporta ve lastikler. 10 da aksesuar vb desek bence toplu alımda 40 45 bine yürür 85 beygir traktör

montajın bitmesine çok az kalmıştı ama :D :D
trakkulüpçülere biraz spoiler vereyim FATİH 240S çok yakında :D :D :D

2016-05-16 18.54.25.jpg

Bu da benden olsun.
AHS-KARINCA
(AHS hidrolik direksiyonsuz traktörleri hidrolik direksiyonlu hale getirerek traktör sahiplerinden çok dua alan,el bileği kırılmalarını azaltarak ortopedistlerin iş yükünü hafifleten :) ,ülkeye hizmet eden önemli bir firma.
Tek keyif kaçırıcı tarafı böyle sonradan takılmış hidrolik direksiyonlu traktörler TÜV-Türk muayenesinden geçemiyor.Çözüm için akıl verebilecek arkadaş arıyorum.)

karınca.png

• Beğen
Tepkiler: historyman
Bu da benden olsun.
AHS-KARINCA
(AHS hidrolik direksiyonsuz traktörleri hidrolik direksiyonlu hale getirerek traktör sahiplerinden çok dua alan,el bileği kırılmalarını azaltarak ortopedistlerin iş yükünü hafifleten :) ,ülkeye hizmet eden önemli bir firma.
Tek keyif kaçırıcı tarafı böyle sonradan takılmış hidrolik direksiyonlu traktörler TÜV-Türk muayenesinden geçemiyor.Çözüm için akıl verebilecek arkadaş arıyorum.)

Ekli dosyayı görüntüle 11943

Vizeye giderken kara düzene çevir gelince eskiye dönder:)

Bu da benden olsun.
AHS-KARINCA

Ekli dosyayı görüntüle 11943

geçen yıl haziran ayında ben traktörü sorunsuz geçirmiştim. hiçte sorun olmadı. ama bu yıl panelvanın arka kapı açılmıyor diye kaldım ancak ön cam çatlak hafif kusurlu geçiyor.yani tezatlık çok var.

• Beğen
Tepkiler: Göktürk.
Vizeye giderken kara düzene çevir gelince eskiye dönder:)

Haklısın.Bugün konuştuğum Garbey hidrolik (Konya) firmasının teknik sorumlusuda öyle dedi.Rot kolunu atmayın,muayeneden önce sadece onu takın dedi.Benim Leyland için sistem sormuştum.Meğer İrlanda'ya cayır cayır Leyland 270 hidrolik direksiyon sistemi ihraç ediyorlarmış.Herşey tezat: İrlandalılar Avrupa'da değil Afrikanın ücra bir yerinde oturdukları için olsa gerek yokluktan,fakirlikten eski Leyland traktörleri için Konya'dan hidrolik direksiyon sistemi getirtiyorlar,yeni traktör alamıyorlar demekki.Bizim gibi süper gelişmiş çağdaş ülkelerde ise 10 yıllık traktörlere burun kıvrılıyor.Tahtırevan meselesi.
(yeniliğe karşı değilim,gücü yetenin istediği traktörü almasından yanayım ama İrlandalıların tutumu ilginç geldi.Nedense kendimi onlara çok benzettim :) :) )

Haklısın.Bugün konuştuğum Garbey hidrolik (Konya) firmasının teknik sorumlusuda öyle dedi.Rot kolunu atmayın,muayeneden önce sadece onu takın dedi.Benim Leyland için sistem sormuştum.Meğer İrlanda'ya cayır cayır Leyland 270 hidrolik direksiyon sistemi ihraç ediyorlarmış.Herşey tezat: İrlandalılar Avrupa'da değil Afrikanın ücra bir yerinde oturdukları için olsa gerek yokluktan,fakirlikten eski Leyland traktörleri için Konya'dan hidrolik direksiyon sistemi getirtiyorlar,yeni traktör alamıyorlar demekki.Bizim gibi süper gelişmiş çağdaş ülkelerde ise 10 yıllık traktörlere burun kıvrılıyor.Tahtırevan meselesi.
(yeniliğe karşı değilim,gücü yetenin istediği traktörü almasından yanayım ama İrlandalıların tutumu ilginç geldi.Nedense kendimi onlara çok benzettim :) :) )

[emoji4][emoji4] rot kolunu atma evde sakla .