yeni traktörümüzü aldık allahın izni ile

WP_20160604_003[1].jpgçok kötü yerde vede acayip sert başparmagım nasır topladı resmen ilerde yumsarmı bilmiyorum artık..hattat 65b kullandım bugün oninkine bastıgını bile anlamıyorsun..

• Beğen
Tepkiler: MUSTAFA361
Benim bindiğimde böyleydi. Hiç oraya konur mu o ya. Öyle olduktan sonra hiç koyma daha iyi. Esasında E-lift olması lazım. Hem içerde hem çamurlukta. Sırf yapmış olmak için yapıyorlar. Hiç tarlaya gidip deniyorlar mı acaba kullanışlı oldu mu diye? Yada soruyorlar mı çiftçiye nasıl bir traktör istiyorsunuz diye.

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77

Fiyati soylesende buradaki amak isteyenlerede bir on bilgi olur bizde aldik bugun bir kardesime. Polatli fuardan. Case jx75c kabin kilima. 85. Bin tl ye aldik. Sana gore pahaliyami aldik bilmiyorum artik[/QUOTE
evet benimkinden baya pahalı..ben bayinin kendilerine geliş fiyatından dahi aşagı aldım..
traktörün faturası kitapcıkların içinden çıktı bayiye 82 ye gelmiş bizim motor..

Benim bindiğimde böyleydi. Hiç oraya konur mu o ya. Öyle olduktan sonra hiç koyma daha iyi. Esasında E-lift olması lazım. Hem içerde hem çamurlukta. Sırf yapmış olmak için yapıyorlar. Hiç tarlaya gidip deniyorlar mı acaba kullanışlı oldu mu diye? Yada soruyorlar mı çiftçiye nasıl bir traktör istiyorsunuz diye.

çok haklısın ne düşünerek ta oraya koydular anlamak zor..senin kullandıgında lift sertmiydi

çok haklısın ne düşünerek ta oraya koydular anlamak zor..senin kullandıgında lift sertmiydi

Evet sertti. Butonda ters yerde kullanırken çok zorluk çekiyorsundur. Akşama el kol iptal olur. E-lift oluyorsa araştır. sağ konsoldaki boş düğme yerlerine taktırırsın çok ta rahat kullanırsın. Yanlış hatırlamıyorsam Uzelin çıkardığı Fergusonlarda E-lift sistemi var onları inceleyebilirsin.

Evet sertti. Butonda ters yerde kullanırken çok zorluk çekiyorsundur. Akşama el kol iptal olur. E-lift oluyorsa araştır. sağ konsoldaki boş düğme yerlerine taktırırsın çok ta rahat kullanırsın. Yanlış hatırlamıyorsam Uzelin çıkardığı Fergusonlarda E-lift sistemi var onları inceleyebilirsin.

bi caresine bakmak lagzım başparmagım nasır tuttu bir ayda..bu arada bununla takasa girdigim motorum masseydi e lift li..güzel ama onlarında hepsinde geç algılamasorunu var dügmeye basıyorsun 3 saniye sonra anca kaldırmaya başlıyor..e liftten kaynaklanıyormuş.

hayırlı uğurlu olsun traktörünüz..lift o matic sertlik sorunu bendede var tarlaları hazırlarken ellerim bitti dayanamayıp hidrolik kollardan indirip kaldırdım ama ben bi çaresini buldum lift telinin traktörün arka tarafına mekanizmayı harekete geçiren yerinde ayar vidaları var onları azıcık gevşetin faydası oluyor ama biraz yavaş kaldırıyor işe yarıyor deneyin...