yeni traktörümüzü aldık allahın izni ile

3 parça var kapıda kendim çektim komple kapıları camları aşagı indirdim öyle çektim.kimse çekemedi camlar çok bombeyli diye..çekmedikleri kadar da varmış yani

Hem bombeli hemde menteşe kollar vs. Yerleri ayarlamak zor olur arkadaşın arabaya komple çekmiştim. Traktörüde sıcak havada müsait bir zamanda çekerim. 75'mi alsaydım yakın köyde var bi kıyaslama yapacam. Bundan şikayetim yok memnunum.

Ben geçen yıl 65'i 73'e aldım bu sene olsa töbe alamazdım. Benim merak ettiğim 75/65 farkı. Film için kapıları sökerken tutacak biri olsunda geri kalan herşey için master cart :)

anlamadım 75c ile 65c farkımı soruyorsun..valla kardeşim o kadar kolay çekilmiyor..başına geçersen anlarsın..ben araba flmi çeken profosyonel 2kişiye çektirmeye gittim yapmadılar..iş başa düştü yaptım ama 2 günümü aldı..

• Beğen
Tepkiler: Alexander
anlamadım 75c ile 65c farkımı soruyorsun..valla kardeşim o kadar kolay çekilmiyor..başına geçersen anlarsın..ben araba flmi çeken profosyonel 2kişiye çektirmeye gittim yapmadılar..iş başa düştü yaptım ama 2 günümü aldı..

Evet 2'si arasındaki farkı merak ettim. Zordur tahmin ediyorum uğraşırız ne yapalım. İnsan kendi yaptığı işten daha çok zevk alıyor.

75 c nasıl traktor iyi kötü yönleri pazartesi komşuya almaya gidiyoruz 2015 model 250 saatte
Rahatlık konfor bakımından sınıfında tek geçerim..yakıt konusunda galiba düşük saatte oldugu için fazla yakıyor.fakat çekisine diyecek lafım yok gayet performans lı alınabilir makinalar arasında en iyisi..peki nekadar istiyorlar fiyat olarak..

casenın c serılerı 2012 sonunda turkıye traktor pıyasına gırmesıyle zamanla saglamlık cekıs konfor ve yakıt olarak kendını kanıtlamıs durumda bundan dolayıda c serılerıne durma zam geldı bu yıl agustos ayında 75c 82 bın tl ıdı kısa bır surede fıyatlar cok arttı.uzun vade de saglam konforlu bır traktor dusunen ıcın tavsıye ederımm aynı paraya gıdıp baska bır marka sıfır traktör alıpta ılerleyen zamanlarda arızalar ve can sıkıntılar da goz onune alırsakk case almak mantıklı olur ve ayrıyetten traktörün degerı dusmuyorr tutulan bır model ve ıkıncı el pıyasasıda gayet guzell.