erkunt 70 sigorta tablosu

arkadaşlar hepinize kolay gelsin erkuntun kullanım kılavuzundaki sigorta tablosu lazım arka lambanın kablosu açılmış sigortası atmış
gereksiz sigortalardan birini söküp arka lambanın sigortasıyla değiştirmem gerekiyor elinde kullanım kılavuzu olan arkadaşlar paylaşabilirmisiniz

normal araba sigortasıda kullanmamışlar küçül bişey takmışlar köydeki parçacıda bulamadım ???

arkadaşlar hepinize kolay gelsin erkuntun kullanım kılavuzundaki sigorta tablosu lazım arka lambanın kablosu açılmış sigortası atmış
gereksiz sigortalardan birini söküp arka lambanın sigortasıyla değiştirmem gerekiyor elinde kullanım kılavuzu olan arkadaşlar paylaşabilirmisiniz

normal araba sigortasıda kullanmamışlar küçül bişey takmışlar köydeki parçacıda bulamadım ???

Traktörünüz kaç model artı kabinli mi ona göre tablo bulmaya çalışacağım ya da yakında bir servisiniz varsa arayın onlarda tarif edebilirler.

Abi traktör 2012 model platformlu (kabinsiz ) nimet 70 servisimiz çok ilgisiz ne sorsam getir bakalım diyor

Hasan merhaba...

Aşağıdaki tablo umarım işini görür, bizim kullanım klavuzunu bulamadım bir servis abimden yardım istedim saolsun kırmadı buldu benim için.
15 Amper gibi bir sigorta kullan.
Umarım sorunun çözülür.
O servis kim bana bi özelden yazar mısın :)

13390995_10208225415226581_158391118_n.jpg

13348815_10208225415306583_1439420131_n.jpg