8441 - Tomruk Cekme

Bizim eski 415 çok odun çekti çıkardı Umut abi. Ellerinden öper :) Sattık hala ormanda çalışıyor. Sahibi de tanıdık. 415 ile ormanda çalışıp 2 yılda nerdeyse sıfır traktör parası kazandı. Nh t480 almak için vermiştik galeriye.. Galeri tekrar satacaktı ama almadık, hala pişmanlık var bizde yalansız..

IMAG0744.JPG
IMAG0743.JPG

Bizim eski 415 çok odun çekti çıkardı Umut abi. Ellerinden öper :) Sattık hala ormanda çalışıyor. Sahibi de tanıdık. 415 ile ormanda çalışıp 2 yılda nerdeyse sıfır traktör parası kazandı. Nh t480 almak için vermiştik galeriye.. Galeri tekrar satacaktı ama almadık, hala pişmanlık var bizde yalansız..

Ekli dosyayı görüntüle 12009
Ekli dosyayı görüntüle 12010

1960 li yıllar da ilk modern gorunumlu traktorumuz du ,çok çift sürdü parasını çıkardı.Daha sonra yerini 450 Fiat aldı.

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR
Ben bu zetorun ağır devir 7441ine binmiştim oda tamamen tesadüf harbi makina şu an kısmet oldu bu 8441 aldık olmadık yerlere girdim ora bura derken hidrolik hortumunu patlattım kısaca diyeceğim ya çıkarıyor ya koparıyor özellikle hidrolik mükemmel...

Bahsettiğim ve TD65D nin 2-3 yıl yaklaşık 300 dekar araziyi işlerken çektiği 4/13 Ünlü dönerli pulluk budur.
Tekrar yazayım.Zetor iyi traktördür.Çok param olsa edinmek isteyebileceğim bir traktördür.Ama yerlilerimizinde hakkını yemeyelim.

WP_20160807_15_56_41_Pro.jpg

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR