8441 - Tomruk Cekme

Umut hocam sana güvendik 7441 aldık bak adamlar td65e dönerli-kebaplı 4-13 takıyormuş ben düz 4-14 takacağım eğer çekmezse ya elindeki major 80i alırım ya bana bir td65 ayarlarsın ya da son çare dönerli kebap isterim bilgin olsun. İnsanlara yanlış örnek olma:)

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
  • Beğen
Vuuuuuuuu

Newholland'cıları kızdıracak bir hareket.

Nasılda usulca götürüyor Junior Zetor [emoji3]

Atanıza rahmet, size zahmet sevgili kardeşlerim tt55 ten başlayın td110 a kadar tomruk çekme videosu yükleyin biz de eğlenelim be bizim de hakkımız seyretmek, eğlenmek. Herhangi bir markanın herhangi bir fanatiğini kızdırmak değil amaç tam tersine görüntülü analiz yapmak.

Umut hocam sana güvendik 7441 aldık bak adamlar td65e dönerli-kebaplı 4-13 takıyormuş ben düz 4-14 takacağım eğer çekmezse ya elindeki major 80i alırım ya bana bir td65 ayarlarsın ya da son çare dönerli kebap isterim bilgin olsun. İnsanlara yanlış örnek olma:)

Sevgili kardeşim,dönerliyi yoğurtluyu iskenderi bilmem.Bize çok yakınsın git bizzat gör diyecem ama motor gitti.Bu performansını önceden bilseydim ben kaçırmazdım zaten.İstersen telefonunu vereyim bizzat kendin görüş.

• Beğen
erkunt hasmet110(113hp) zetor10641(101hp) cekişme…: http://youtu.be/2JBhW-4hB_s

erkunt 90.. zetor 124 u çeksin.. hediye motor verecem ispat edene..:)

fenomen.. aynen hiç düşünmemiştim.. mercedes iyi bi araba olsa herkes arabasini satar mercedes binerdi:)

illa örnek lazımsa alman 130 jd verildi.. zetor 150 alındı konyada yeni.. foruma üye konu açtı bulabilirsin..

hiç bi motoru kotulemiyorum! zetor fayda/masraf yakar/çeker olarak çok daha üstün diyorum sadece..

Son düzenleme:

fenomen.. aynen hiç düşünmemiştim.. mercedes iyi bi araba olsa herkes arabasini satar mercedes binerdi:)

illa örnek lazımsa alman 130 jd verildi.. zetor 150 alındı konyada yeni.. foruma üye konu açtı bulabilirsin..

hiç bi motoru kotulemiyorum! zetor fayda/masraf yakar/çeker olarak çok daha üstün diyorum sadece..

erkuntu savunduğum falan yok erkunt yada nh traktörüm de yok millet nh çekiyor dediğinde hemen çekişme videosu atman tuhafıma gitti.

benim verdiğim örnek başka mercedese parası olan biner murat abi mercedesini satıp yok yere tofaşa binen yoktur.senin verdiğin mercedes örneği buna benzer.
abi ben zetoru bilmiyorum evet mantıken konuşuyorum senin övdüğün kadar iyi olsa zetor akla ilk gelen marka olurdu zetor.Diyorum ya hani bizim imkanımız yok avrupadaki çiftçinin her türlü zetor u tanırken neden sen kadar övmüyor.
çekişi güzel olabilir zetoru bir kepçeli bir anlatıyosun ki sanki beko.(bekosu olan satıp zetoru alası gelir)römork çekişini anlatıyosun sanki axor.(axoru olan satıp zetor alası gelir)Çekişini bir anlatıyosun sanki fendt vario(fenti olan satıp zetor alası gelir).Yanlış anlama sana kasti bir mesaj yazmıyorum bence fazla fanatiksin.

diyeceğim zetor tomruk çekerken kahraman nh td 65 çekince kötü oluyor.neyse canını sıktıysam af ola yazdıklarım kötülükden değil bilesin.Zetor videolarını ve paylaşımlarını da sürekli izliyorum.Sakın bana kırılmayasın.

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77

Umut abi onemli olan cekmesi degil.erkunttun lux serisi dokum yığını agirligindan ceker diyelim.ama tarlada yakitta denesinler bakalim nolacak.Benim arkadasimda var 90 lux hic memnun degil.Bi aksilik olmazsa seneye zetorcu olacak

kardeş..

ilk zamanlar bende senin gibi merak ettim.. nasıl bu kadar kaliteli ve fiyatı makul bi motordan haberimiz yok diye..

çünkü.. zetorun dünyada TEK bi fabrikasi var.. sadece 5-10 bin adet üretiyor.. kendi anavataninda lider.. polonya vs doğu bloku ülkelerinde nerdeyse lider..

1.300.000 traktör üretmiş satmış.. 70 yılda 50 kadar ülkeye.. dile kolay.

sadece ülkemizde 50 bin motor satılıyor dikkat et.. yani avrupa daki fabrika çok sınırlı..

şimdi yeni zetor-hindistan açıldı.. çok sayıda ve çok ucuz motor çıkar ordan.. ama yüksek kalite/performans hayal olur.. zaten 48-75 bg arası olcak..

herkes bilsin alsın binsin gibi bi derdim de yok.. meraklısına da bulunmaz makine hakkaten..

3 senedir çeşitli modellerine bizzat binmesem denemesem yine bu kadar tanıtmazdım..

kardeş..

ilk zamanlar bende senin gibi merak ettim.. nasıl bu kadar kaliteli ve fiyatı makul bi motordan haberimiz yok diye..

çünkü.. zetorun dünyada TEK bi fabrikasi var.. sadece 5-10 bin adet üretiyor.. kendi anavataninda lider.. polonya vs doğu bloku ülkelerinde nerdeyse lider..

1.300.000 traktör üretmiş satmış.. 70 yılda 50 kadar ülkeye.. dile kolay.

sadece ülkemizde 50 bin motor satılıyor dikkat et.. yani avrupa daki fabrika çok sınırlı..

şimdi yeni zetor-hindistan açıldı.. çok sayıda ve çok ucuz motor çıkar ordan.. ama yüksek kalite/performans hayal olur.. zaten 48-75 bg arası olcak..

herkes bilsin alsın binsin gibi bi derdim de yok.. meraklısına da bulunmaz makine hakkaten..

3 senedir çeşitli modellerine bizzat binmesem denemesem yine bu kadar tanıtmazdım..

murat aynen cekme-cekilme de bi yere kadar.. biraz muhabbetine..

lakin 110 erkunt bile 106 zetoru cekemedi.. attim videoyu..

- - -

geçen bi usta zetordan cıvata sokmuş hayret ettim demis KOMPLE çelik..

yerli den 2 kere soktu mu basliyor yalamaya-kırılmaya demis..

bunu anlatmak istiyorum.. ayrıca yerlilerin kalite/fiyat dengesinin de DENGESIZ olduğunu düşünüyorum..

zetor çok satmasa bile piyasanın kalitesini biraz artirsa fiyatları biraz dusurse yine çok büyük iştir.. vesselam.