nh td 85 d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: nh td 85 d

arkadaslar traktor amcamın 3085 i verıp bunu td 85 i aldı .aslında mf alacaktı sıfır mf olmadıgından bunu aldı.bırde kendı motorunu vermedı onu paraya cevırmesı lazımdı.kabınsız aldı kabın taktırdı.ama ıkısınıde pulluga kosmuslar mf yı tutmaz dıyo dıyen kendı.

süper resmler kardeş hayırlı olsun...walla ben çizele kostum 3085 le 3085 den daha ii cekio we daha az yakıo....motor daha acılmamıstır aclınca asıl fark belli olur...bide kabin fotolarını koyarsan...kac ytlye taktrdı kabini bide klima warmı

KoCa YöRüK link=topic=10032.msg104324#msg104324 date=1228424670' Alıntı:
süper resmler kardeş hayırlı olsun...walla ben çizele kostum 3085 le 3085 den daha ii cekio we daha az yakıo....motor daha acılmamıstır aclınca asıl fark belli olur...bide kabin fotolarını koyarsan...kac ytlye taktrdı kabini bide klima warmı
kardes kabın takma ama hemem hemen orjınala yakın ama tama tutmaz 3500 ytl takıldı kılama yok normal bıldıgın fan var teyıp iyi degıl dıger kabın resımlerıde atarım

aslında mf alacaktı sıfır mf olmadıgından bunu aldı

td 85dt kök söktürür 3085 sen nediyon hemde mf bitti artık motorda yok piyasaadaaa si,zonubunu boş verin mf cilerde yan sanayicilerde olmasa haliniz harap 1 seneye kalmaz parcada bulunmaz mf orjinal parcası allah nht ve diger markaları parcasız komasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...