Zetor 6441-8441 Kullanıcı Klavuzu

Motorlarin beygirleri simdi netlik kazandi.kw yi yanilmiyorsam 1.36 ile carpiyoruz.sonuc olarak 62,72,82 hp mis bu seri

Murat abi kısaca özetlemek gerekirse.

hp değeri x 0,735 = istenen kW değeri verir..

kW değeri / 0,735 = istenen hp değerini verir..

Mesela: Senin Zetorun ruhsatta 47kw yazıyorsa:

47 / 0,735 = 63.94 (yaklaşık 64 hp) dir..

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
Bugün ben bir hız testi yaptım Zetorun 3.vitesi MFnin 2. vitese denk geliyor.. Yolda giderkende MF 15 gaz da 3.viteste giderken Zetor 5.vites 8 - 9 gaz ile tampon tampona..Öğleden sonra yonca biçimi yaptım MF ile 20 dakika süren tarla Zetorla 6 dakika gibi bir sürede gerçekleşti..Yoldada işte de çok seri Zetor..

Sonra bir arkadaşım yan tarlada sınırdan geçerken çapa makinası ile motoru boydan boya çamura oturttu zinciri bağladık çektim hayretler içerisinde motora baktı o arkadaş pati bile çekmedi maşallah sürüyüp çıkardı tt55 i.O arkadaş motoru emanet aldığı için video - foto çektirmedi , çeksem paylaşacaktım.. :) :)

canlı kilavuz diyon:)

mumessil ceviri-site konusunda calisiyo.. olacak hepsi..

elimde cevrilmemis haliyle proxima 90 (70-80-100 ayni zaten) ve major 80 (60 ayni zaten) var.. isteyene fotokopi yapar atarim..

bg konusu biraz karışık.. net i var / brüt ü var.. vs. yaptığı ise bakmak lazım derim..

---

Baki yalnız efsane 135 ile.. abisi 8441 i kıyaslamak MF ye haksızlık olur:)

zetorun bi iyiligi daha..cekme-kurtarma hizmetleri ver zaten yari parasini cikarir:) tt55 i birak patinaji rölantide bile cikarsa sasirmam:)

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU