Yeni Sap Parçalama Makinamı Teslim Aldım

bil.jpg

Görüntü0078.jpg

Görüntü0077.jpg

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun.fiyat paylaşımı yapar mısınız bir de çerezlik ayçiçeğinin sapları için kullansak verimli olur mu malum çerezlik ayçiçeğinin sapları biraz daha kalın.ayrıca bıçaklar hangi aralıkla değişmesi gerekiyor. Çok soru sordum kusura bakmayın lakin makine çok mantıklı ve bizim için çok verimli gibi duruyor

• Beğen
Tepkiler: poyyraz
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun.fiyat paylaşımı yapar mısınız bir de çerezlik ayçiçeğinin sapları için kullansak verimli olur mu malum çerezlik ayçiçeğinin sapları biraz daha kalın.ayrıca bıçaklar hangi aralıkla değişmesi gerekiyor. Çok soru sordum kusura bakmayın lakin makine çok mantıklı ve bizim için çok verimli gibi duruyor

sağol arkadaşım şu anki fiyatı 5000 tl çerezlik olsun diğer ayçiçek kıyımlarında olsun hiç bir şey farketmiyor. çünki kuvvetli bir makina gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz. bıçaklarıda sormuşsun çok taşlık yerlere vurmadığın müddetçe uzun yıllar bıçak değiştirmenize gerek kalmaz.

Hayırlısı olsun, iyi günlerde güle güle kullanın. Piyasadaki en ağır ciguli Bülent Tarım' ın mı, bu nedenle mi Bülent Tarım' ı tercih ettiniz?

sağol arkadaşım aynen dediğin gibi piyasadaki en iyi ciguli bu. Saç kalınlığı olsun diğer malzemelerin kalınlığı olsun başka firmaların ürünleriyle kıyasladığımızda fark ortada.Şu an piyasada 3000 tl ye ciguli var.Ama malzemeleri çok kaliteli değil. Hüsnü Bülent kaliteden ödün vermiyor. Sattığı malında her zaman arkasında duran bir abimiz.Ürettiği makinaları gönül rahatlığıyla tüm arkadaşlara öneririm.