KUBOTA M135GX II - KUBOTA M110GX IIsatış fiyatları

Merhaba,

Yukarıdaki rakamlar gerçeği yansıtmamaktadır. MGX serimiz ilk çıktığı günden bugüne hep aynı fiyatta satılmıştır. Herhangi bir zamda, indirimde söz konusu olmamıştır. Çiftçilerimizden ricamız lütfen fiyat incelerken resmi sitemize de göz atmaları. Güncel MGX fiyatlarımız aşağıda ki gibidir;

M110GX-II 218.360 TL
M135GX-II 251.500 TL

Tüm çiftçilerimize Kubota ailesi olarak bereketli günler dileriz.

Merhaba,

Yukarıdaki rakamlar gerçeği yansıtmamaktadır. MGX serimiz ilk çıktığı günden bugüne hep aynı fiyatta satılmıştır. Herhangi bir zamda, indirimde söz konusu olmamıştır. Çiftçilerimizden ricamız lütfen fiyat incelerken resmi sitemize de göz atmaları. Güncel MGX fiyatlarımız aşağıda ki gibidir;

M110GX-II 218.360 TL
M135GX-II 251.500 TL

Bu fiyatlar size bereketli olabilir ama biz çiftçilere olsa olsa soygun niteliğinde olur, sayın yetkili.

Merhaba,

M110GX-II 218.360 TL
M135GX-II 251.500 TL

İyi dilekleriniz icin teşekkürler kubota -Türkey .
Diger serileriniz icinde satış fiyatlarınızı yazarmısınız bi zahmet.
Birde bayileriniz arasındaki satış rakamları arasındaki fark nelerden kaynaklandına bi acıklık getirmisiniz

Merhaba,

M110GX-II 218.360 TL
M135GX-II 251.500 TL

Sayın yetkili,

Satış fiyatı bilgisini, paylaşım yaptığım gün İnternet sitesinde ki ilanı kaynak göstererek yaptım, kendim uydurmadım.

• Beğen
Tepkiler: Kubota_Turkey
İyi dilekleriniz icin teşekkürler kubota -Türkey .
Diger serileriniz icinde satış fiyatlarınızı yazarmısınız bi zahmet.
Birde bayileriniz arasındaki satış rakamları arasındaki fark nelerden kaynaklandına bi acıklık getirmisiniz

Forum kurallarını bilmediğim için site paylaşmak doğru mu emin değilim. Eğer ki doğru değilse lütfen site yetkilileri uyarı mesajı atsınlar. Aşağıda güncel fiyat listemizi bulabilirsiniz.

http://www.kubota-ktt.com/wp-content/uploads/2015/12/satisfiyati.pdf

Sorunuza istinaden bizim firma olarak vermiş olduğumuz fiyat listesi tavan fiyatı söylemektedir.Bayiler o fiyattan daha yukarı satım gerçekleştiremezler.( takas ve traktörün yanında ekipman alımı hariç) Bayilerin yapmış oldukları farklı fiyat indirimleri özel indirimlere giriyor.Fuarlarda, perakende satışlarda Kubota Türkiye olarak bazen özel indirimlere girdiğimiz oluyor.

İlginiz için teşekkür ederiz, Hacı Mehmet Bey.

Sayın yetkili,

Satış fiyatı bilgisini, paylaşım yaptığım gün İnternet sitesinde ki ilanı kaynak göstererek yaptım, kendim uydurmadım.

Merhabalar,

Yanlış bir anlaşılma olmuş ben size istinaden söylemedim. Site bizim resmi sayfamız olmadığı ve genelde 2.el araçların bulunduğu bir site olduğu için, fiyatlar gerçeği yansıtmamaktadır demek istedim. Bir traktör sahibi kendi traktörüne istediği fiyatı verebilir. Sadece bilmenizi isteriz ki MGX serimiz çıktığı günden beri liste fiyatımız budur ve değişmemiştir.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Sayın yetkili,

Merhabalar,

Yanlış bir anlaşılma olmuş ben size istinaden söylemedim. Site bizim resmi sayfamız olmadığı ve genelde 2.el araçların bulunduğu bir site olduğu için, fiyatlar gerçeği yansıtmamaktadır demek istedim. Bir traktör sahibi kendi traktörüne istediği fiyatı verebilir. Sadece bilmenizi isteriz ki MGX serimiz çıktığı günden beri liste fiyatımız budur ve değişmemiştir.

Anlayışınız için teşekkür ederim.