[GoPro] Deutz-Fahr Agrofarm 420 + çekiçkesen discharrow (EMEĞE SAYGI)

selam trakkulup

ikilemeleri pazartesi günü bitirdik.
video 4 haziran cumartesi gününe ait

Bu videodan başka video çekmedim çekmek istemedim...
you tube da videolarıma (tarım videoları alanında) !!HİÇKİMSENİN HARCAMADIĞI KADAR EMEK HARCIYORUM!! fakat verilen destek aynı orantıda olmuyor aynı şekilde trakkuluptede saçma sapan konular açıldığı için daha doğrusu bunlara cevap verildiği ve birde trakkulubün ağaları,tanınan kişilerin açmış olduğu konular olduğundan benim açmış olduğum konu aşşağıda kalıyor görülmüyor videolar izlenmiyor videoya gelen beğeniden filan bahsetmiyorum bile...

Ben trakkulup(sizler) için video çekiyorum destek verilmiyor sırf tarım videosu çekebilmek trakkulup için (birçok kişi o parayı verecek olsa öhh mınaaaaaaaa der) birsürü para bayıldım kameraya birde uzun zaman video düzenlemede harcıyorum
he bu arada parasında filanda değilim parçalattırmayın goproyu...

kusura bakmayın üzerine alınan alınsın!
ne zaman bir konu açsam birileri saçma sapan abidik gubidik konu açıyorlar kızıyorum ve bunun kasten yapıldığını düşünüyorum.
EMEĞE SAYGI YOK BURADA LAF OLSUN DİYE PAYLAŞIM YAPMIYORUM VE KİMSEYE YALAKALIK YAPMIYORUM BAZILARININ YAPTIĞI GİBİ.
[video=youtube;4UXI6INuOpw]https://www.youtube.com/watch?v=4UXI6INuOpw[/video]
Umarım kendimi ifade edebilmişimdir.
İYİ SEYİRLER...

Çok kızmışsın Görkem yöntemini doğru bulmasamda serzenişine hak veriyorum :)

Kaliteli paylaşımların altta kalması gereksiz veya çok önemli olmayan bazı paylaşımların üstte olması can sıkabiliyor haklı olarak. Ama burda forum ağası kimse yok onu söyleyim ilk başta. Daha çok arkadaş ortamı var hal böyle olunca o gurupta veya o kişilerde daha çok muhabet dönüyor. Yoksa senin veya bir başkasının konusu önemsiz yada kalitesiz olduğundan değil. İzlendiğine emin ol sadece bazen insanlara kolay gelsin demesi zor geliyor bu şekilde konu altta kalıyor ya da gözükmüyor sanada bu olay biraz tesadüf etmiş gibi sanırsam. Biraz senin açından bakıp olayı özetlemeye çalıştım umarım anlatabilmiş ya da faydalı olabilmişimdir:)

Konuya gelecek olursak paylaşımın çok güzel go pro için beni heyecanlandıranlardan birisin bunu söyleyim :) alırsam program ve düzenleme için ilk senin kapını çalıcam bu arada müziklerinide beğeniyorum :) paylaşımlarının devamını dilerim Döytüzüde hakkıyla kullanıyorsun yakıt nedir goblede :)

Kolay gelsin görkem. Herşey güzelde, ben müzik yerine motor ve ekipmanın sesini duymak isterdim.
teşekkürler, videoları you tube a atmaya başladığımdan beri 2 ayrı video atmayı düşünüyodum
biri şu an yaptığım gibi klip diğeri sadece ses makine odaklı yapmayı planlıyodum
şu 4 dakikalık video için birbuçuk saat yüklemesini bekledim siz düşünün kaldı ki tost makinesiyle çekmiyorum KALİTE ÇEKİM(1080 50fps normal 1080 p ye benzemez iki katı boyutta)
geçenlerde 4K video attım biçok kişi takmadı bile...
söyle bana abi kaç kişi 4K video attı????

bu hafta sonu bende alıyorum inşallah goproyu, tüm videolarını izledim hepsi çok iyi cidden heveslendiriyor insanı. gösterdiğin emek için de teşekkür ediyorum, ve rica etsem gopro için hangi aparatları kullandığını söyleyebilir misin :)

Çok kızmışsın Görkem yöntemini doğru bulmasamda serzenişine hak veriyorum :)

Kaliteli paylaşımların altta kalması gereksiz veya çok önemli olmayan bazı paylaşımların üstte olması can sıkabiliyor haklı olarak. Ama burda forum ağası kimse yok onu söyleyim ilk başta. Daha çok arkadaş ortamı var hal böyle olunca o gurupta veya o kişilerde daha çok muhabet dönüyor. Yoksa senin veya bir başkasının konusu önemsiz yada kalitesiz olduğundan değil. İzlendiğine emin ol sadece bazen insanlara kolay gelsin demesi zor geliyor bu şekilde konu altta kalıyor ya da gözükmüyor sanada bu olay biraz tesadüf etmiş gibi sanırsam. Biraz senin açından bakıp olayı özetlemeye çalıştım umarım anlatabilmiş ya da faydalı olabilmişimdir:)

Konuya gelecek olursak paylaşımın çok güzel go pro için beni heyecanlandıranlardan birisin bunu söyleyim :) alırsam program ve düzenleme için ilk senin kapını çalıcam bu arada müziklerinide beğeniyorum :) paylaşımlarının devamını dilerim Döytüzüde hakkıyla kullanıyorsun yakıt nedir goblede :)
Emeğe saygı gösterilmemesi beni sinir ediyor sadece benimde değil başkalarınında emeklerine saygı yok.
yöntemimin neresi yanlış abi ?
valla benim gördüğüm trakkulubün tanınaları konu açıp sadece bir harf yazzsa bile o konunun altına birşeyler yazarlar eminim.
Biçok forum sitesinde, sözlüklerdede bu şekilde işliyo işler malesef racon bu.

beğendiysen ne mutlu abi,herzaman yardımcı olurum merak etme abi:)
yakıta çok bakmıyoruz ama yakıtı ölçmek için 58 dekar biyeri en sona bıraktım depoyu fulledim gidiş dönüş 8km yol gitiim 58 dekar yer sürdüm o tarlayı geçen yıl almıştık köşelerine hiç özen gösterilmemiş nadasta baya bi geniş sürmüştük köşeleri normal köşelere 4 sefer gidiyosak (umarım anlatabiliyorumdur) bu tarlada 8 gitiik yani anlıcağın köşeleri çok geniş sürdüm 58 dekarda 52 litre yaktı:)

Kolay gelsin,guzel paylasim.Aynen senin gibiydim bende simdi ise pek takmiyorum.yorum yazan yazar yazmayan yazmaz.Benimde bazilarina yazmadigim gibi cunku bazi markalari elestirmeye gelmiyor hemen asabilesiyorlar bende sinirli oldugumu bildigim icin agzimdan kufur cikar ki bu yuzden zamaninda banlandim bu forumdan.senin yerinde olsam videomuda cekerim paylasimimida yaparim begenen begenir begenmeyen begenmez.keyfine bak..Şu da bi gercek belli marka ve belli kisilerin konulari cok ilerliyor

• Beğen
Tepkiler: GörkemÇetin
Kolay gelsin bereketli olsun Görkem. Emekten anlamayanlara emeğin ne olduğunu anlatmak zor bir iş haklısın. Teknik ve el emeği konular zirvede olacağına geğik konuları zirvede. Senin konular iyi ama özellikle çekimlerin oldukça iyi. Tepeden tırnağa üzerinde uğraşıldığı belli. Sen boşver onlara çalışmalarına devam et. Arif olan anlar sonuçta :)

bu hafta sonu bende alıyorum inşallah goproyu, tüm videolarını izledim hepsi çok iyi cidden heveslendiriyor insanı. gösterdiğin emek için de teşekkür ediyorum, ve rica etsem gopro için hangi aparatları kullandığını söyleyebilir misin :)

inşallah alırsın kardeşim aksiyon karmeralırın biçoğu güzel:)
bende çok heveslenip aldım ama gördüğün gibi hayal kırıklığına uğruyorum bu şekilde.
gopro aparatlarına gelince
-kafaya takmaya aparat
-cam vantuzu
-tripot kullanıyorum
goproyla birlikte içinden aparatlar filanda çıkıyor. aklında soru işareti varsa sorabilirsin.:)

inşallah alırsın kardeşim aksiyon karmeralırın biçoğu güzel:)
bende çok heveslenip aldım ama gördüğün gibi hayal kırıklığına uğruyorum bu şekilde.
gopro aparatlarına gelince
-kafaya takmaya aparat
-cam vantuzu
-tripot kullanıyorum
goproyla birlikte içinden aparatlar filanda çıkıyor. aklında soru işareti varsa sorabilirsin.:)

yakında bende düşebilirim senin durumuna :D
kamerayı cam vantuzu ile mi sabitliyosunuz ekipmanlara(pulluk, kazayağı vs..) yoksa tripot aynı zamanda sabitleme görevi de görüyor mu

Kolay gelsin,guzel paylasim.Aynen senin gibiydim bende simdi ise pek takmiyorum.yorum yazan yazar yazmayan yazmaz.Benimde bazilarina yazmadigim gibi cunku bazi markalari elestirmeye gelmiyor hemen asabilesiyorlar bende sinirli oldugumu bildigim icin agzimdan kufur cikar ki bu yuzden zamaninda banlandim bu forumdan.senin yerinde olsam videomuda cekerim paylasimimida yaparim begenen begenir begenmeyen begenmez.keyfine bak..Şu da bi gercek belli marka ve belli kisilerin konulari cok ilerliyor
İçimde kalmasın diye yazdım herşeyi.
bana hak verdiğin için teşekkürler abi.:)
Kolay gelsin bereketli olsun Görkem. Emekten anlamayanlara emeğin ne olduğunu anlatmak zor bir iş haklısın. Teknik ve el emeği konular zirvede olacağına geğik konuları zirvede. Senin konular iyi ama özellikle çekimlerin oldukça iyi. Tepeden tırnağa üzerinde uğraşıldığı belli. Sen boşver onlara çalışmalarına devam et. Arif olan anlar sonuçta :)
Sağolasın abi forumda biçok kişiden küçüğüm (hatta benden küçüğü yoktur diye tahmin ediyorum) çekimlerde kimse benim kadar emek çekmiyodur
kesinlikle geğik dalga konuları zirvede...
bana hak verdiğin için teşekkürler abi:)

• Beğen
Tepkiler: erenbayrak52
Emeklerine sağlık Görkem. Videoların gerçekten kaliteli ve sürükleyici. Büyük bir emeğin var olduğu ortada.

Biraz daha sakin olmanı rica ediyorum. Kimsenin senin videolarını engelleme çabasında olacağını zannetmiyorum. Zaten bu videoların üzerine çıkacak kaliteli içerik çok da olmaz.

Zaman zaman sitedeki kaliteli konuları TrakKulüp Facebook sayfasında paylaşıyoruz. Yakında paylaşmayı düşündüğüm konular arasında senin konularında var. Bilgin olsun.

Youtube'daki bütün videolarını izlemiş biri olarak söylüyorum ki kaliteli videolara devam et. Er ya da geç videoların ve konuların hakettiği değeri bulacaktır. Bulması için de elimizden geleni yapacağız. Paylaşım için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: GörkemÇetin
yakında bende düşebilirim senin durumuna :D
kamerayı cam vantuzu ile mi sabitliyosunuz ekipmanlara(pulluk, kazayağı vs..) yoksa tripot aynı zamanda sabitleme görevi de görüyor mu

yazmayı unutmuşum en önemli aparatı
gopronun içinden yapışkan çıkıyo onu büyükcene bi mıknatısa yapıştırdım kendi icadımdır :D
o mıknatısıda ekipmanın yüzeyi iyi değilse kullanıyorum lak diye yapışıyo demire.

Emeklerine sağlık Görkem. Videoların gerçekten kaliteli ve sürükleyici. Büyük bir emeğin var olduğu ortada.

Biraz daha sakin olmanı rica ediyorum. Kimsenin senin videolarını engelleme çabasında olacağını zannetmiyorum. Zaten bu videoların üzerine çıkacak kaliteli içerik çok da olmaz.

Zaman zaman sitedeki kaliteli konuları TrakKulüp Facebook sayfasında paylaşıyoruz. Yakında paylaşmayı düşündüğüm konular arasında senin konularında var. Bilgin olsun.

Youtube'daki bütün videolarını izlemiş biri olarak söylüyorum ki kaliteli videolara devam et. Er ya da geç videoların ve konuların hakettiği değeri bulacaktır. Bulması için de elimizden geleni yapacağız. Paylaşım için teşekkürler.

Teşekkürler,ben sakinim benden sakini gevşektir
video atmaya başladığımdan beri heralde benim şansıma tırt konulara cevap veriliyo ama adam zahmet edip "teşekkür et" butonuna bile basma gereksinimi hissetmiyo.
Ben trakkulup için video yapıyorum.

• Beğen
Tepkiler: meskisehiri
Kolay gelsin. Çekimler gayet güzel ama dediğin gibi saçma sapan boş konular kadar ilgi görmüyor. Artık bende foruma girdiğim zaman sadece bazı üyelerin yorumlarına ve konularına bakıp Teşekkür edip çıkıyorum ve çok nadir yorum yapıyorum. Sürekli aynı konularda artık sıkmaya başladı.

Bence videoları özellikle trakkulup için değilde youtube kanalın için çekmeye devam etmelisin. Gayet kaliteli içerikler üretiyorsun ama neden daha iyi olmasın. (Çekim açılarını arttırmalısın. Yaratıcılığına kalmış :D) Zaten kısa sürede büyük kitlelere ulaşmak zor ama uzun vadede kaliteli içerikler üretmeye devam edersen ileriki zamanlar emeğinin karşılığını görebilirsin. Ayrıca kanala senin gibi video çeken bir arkadaş bulup daha sık içerik eklerseniz kanal için daha güzel olabilir.

Kaliteli aksiyon kameraları hele ki GoPro gerçekten cok pahalı. Bende heves edip çinden aksiyon kamerası siparişi verdim. Artık ne zaman gelir bilmiyorum :D Gelirse eğer bende hevesimi almak istiyorum :D [MENTION=71089]GörkemÇetin[/MENTION]

Kolay gelsin. Çekimler gayet güzel ama dediğin gibi saçma sapan boş konular kadar ilgi görmüyor. Artık bende foruma girdiğim zaman sadece bazı üyelerin yorumlarına ve konularına bakıp 'Teşekkür edip' çıkıyorum ve çok nadir yorum yapıyorum. Sürekli aynı konularda artık sıkmaya başladı.

Bence videoları özellikle trakkulup için değilde youtube kanalın için çekmeye devam etmelisin. Gayet kaliteli içerikler üretiyorsun ama neden daha iyi olmasın. (Çekim açılarını arttırmalısın. Yaratıcılığına kalmış :D) Zaten kısa sürede büyük kitlelere ulaşmak zor ama uzun vadede kaliteli içerikler üretmeye devam edersen ileriki zamanlar emeğinin karşılığını görebilirsin. Ayrıca kanala senin gibi video çeken bir arkadaş bulup daha sık içerik eklerseniz kanal için daha güzel olabilir.

Kaliteli aksiyon kameraları hele ki GoPro gerçekten cok pahalı. Bende heves edip çinden aksiyon kamerası siparişi verdim. Artık ne zaman gelir bilmiyorum :D Gelirse eğer bende hevesimi almak istiyorum :D [MENTION=71089]GörkemÇetin[/MENTION]

teşekkürler,boş tenekeler her zaman çok ses çıkartır...
you tube kanalım içinde çekiyorum yarı yarıya diyebilirim
abonelerimin yarısında fazlası yabancı zaten beğenenlerde aynı şekilde.(google analytics ten bütün dökümanlar çıkıyorbeğeniler hangi ülkeden geliyor kaç dakika izlendiğine kadar herşey)
inşallah hevesini alırsın çok zevk alarak çekiyodum, düzenliyodum hatta djı (drone) almayı bile düşünüyodum ama hevesim kaçtı diyebilirim.

Güzel paylaşım,bence sen bunun için canını sıkma paylaşımlarında kalite ve emeğin prodiksiyon olarak uyumunu görebiliyorum ben gibi de bir çok kişi bunun farkında.sadece goruntu üzerine yapıştırılan videolarla kıyaslanamaz sahne müzik geçiş uyumu hepsini birbirine adapte edebiliyorsun.bazı konuların gereğinden fazla sayfayı işgal etmesi forumda olumsuz açılardan biri.belirtmek istediğin konuları anlıyorum.fakat bu tarz konular bu emekleri bitirmemeli.

Eline sağlık , hem çekimler , hemde malzemeler hemde traktör kaliteli olunca ortaya güzel bir prodüksüyon çıkmış.
Eline koluna sağlık tekrar. Buluşmalara gelen kullanıcılar arasında haliyle bir dostluk ve samimiyet oluşuyor , birbirini tanıyanlar arasında çok mesaj dönmesinin sebeplerinden biri bu bence , sen doğru bildiğin yolda devam et , bu şekilde devam ettiğin sürece seninde bir fan kitlen oluşacaktır burada merak etme.

Güzel öneriler gelmiş basit birkaç öneride de ben bulunayım senin yaşlarında insanlar edinilen hobilerden kısa ya da orta vadede sıkılırlar. Devam etme düşüncen varsa sandığının aksine kalitenin k si ile alakası olmayan aksiyon kameraları ile yoluna devam etme zira o verdiğin paraya dslr set dizer fotoğraf ve video için çok daha kaliteli amatör işlere imza atabilirsin. En basitinden örnek vereyim canon 7d diye bir makina vardır piyasada reklam-klip-dizi seti çekilmiş yüzlerce kaydı vardır ama senin gopro nun yanında çok daha ucuza piyasada bulma imkanın var. 4k videoya gelince 10binlerce dolarlık kameralar bile tam anlamıyla 4k nın hakkını veremezken senin gibi genç ve heyecanlı kardeşlerim bu tür pazarlama tuzaklarına düşüyor. Kullandıysan ve sevdiysen devam et ama sakın ola ona bir kuruş dahi verip başka yatırım yapma. Al kendine bir dslr makina ve zevkine uygun objektif keyfine bak.
Konularını izleyen beğenen kişi sayısı zamanla insanlarla diyaloğun geliştikçe artar kimse kasti olarak şu adamın konusu altlara düşsün ya da takip etmeyelim gibi bir refleks geliştirmez. Hangi konunun önemli olup olmadığı hayli netameli bir tartışma olur zira konuyu açanın kendisine değerli olur kendi konusu ama dönem dönem bir marka-modeli yerden uere vuran ya da ağdalı bir övgüye tabi tutulan konular bile açılıyordu ama epeydir seviye tutturuldu böyle de devam edecektir. Sen kendini geliştirmeye bak gerisi kendiliğinden gelir.