Yeni oyuncağım Parlayan 3000 lt

öncelikle uzun bi aradan sonra herkese merhaba demek istiyorum. pek paylaşım yapamadım malum askerdeydim.
ilaç makinemizde ben askerdeyken geldiği için ancak paylaşabiliyorum.

Evet yorumlarınız...

Resimler ve ekler

• a.jpg
    a.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 237
  • aa.jpg
    aa.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 273
  • aaa.jpg
    aaa.jpg
    3.1 MB · Görüntüleme: 243
  • aaaa.jpg
    aaaa.jpg
    2.7 MB · Görüntüleme: 348
  • aaaaa.jpg
    aaaaa.jpg
    2.7 MB · Görüntüleme: 242
  • aaaaaa.jpg
    aaaaaa.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 209
hayırlı olsun,parlayan harika duruyor 3000 litre olmasıda çok iyi ayriyetten su vs tarlaya götürmeye gerek yok doldur doldur git:D
bizimde ilaçlama makinesi baya eskidi ,makine yenilerken parlayan'ı düşünüyoruz:)
ayıptır sorması ilaçlama makinesi kaça geldi?

hayırlı olsun guzel tercıh

Hayırlı uğurlu olsun.. Harbi Deutz ufak kalmış önünde..

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın...

hayırlı uğurlu olsun

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan.resimlerde deutz oyuncak gibi kalmış yalnız.

Teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun.. önceden küçük traktör olarak 54c vardı şimdi 70 bg deuzt bile yetmemeye başladı bakalım sonumuz ne olcak :)

Hayırlı olsun Buğra ilaç atarken hep seni kovalasın inşallah :)

:) Sağolasın süleyman abi :) kovalasın dursun eskisini sırtımızda taşıdıkta noldu, 800 litreyle çıkıp geçemediği yerden geçiyormuş :D

hayırlı olsun,parlayan harika duruyor 3000 litre olmasıda çok iyi ayriyetten su vs tarlaya götürmeye gerek yok doldur doldur git:D
bizimde ilaçlama makinesi baya eskidi ,makine yenilerken parlayan'ı düşünüyoruz:)
ayıptır sorması ilaçlama makinesi kaça geldi?

Teşekkür ederim görkem sizin içinde hayırlısı olsun umarım gönlünüze göre denk gelir.. fiyat olarakta 43 e geldi ama biz makinayı 3 ay bekledik buğdayı felan eskiyle ilaçladılar o yüzden bize biraz indirim yapmışlar. ama diğer markalara bakarsak fiyatı yine çok uygun fuarda sormuştum agrotek 55 önallar 53 buzlusan 60 bin demişti...
bizim makinanın tek eksiği hıza bağlı atış yok, firmanın başı bu yüzden çok ağrımış o yüzden yapmıyorlarmış...

• Beğen
Tepkiler: Harun Erdoğan