TL Serisi Acil Yardım

Tl100a 2008 Model traktörüm var şuan tarlada kaldım arkadaşlar servis sabaha gelirim diyor malumunuz ramazan,

Traktörde ki sorun şatılda şatılı ileride taksan yeriyede taksan ikaz verip N konumu yanıyor ekranda 2 3 defa kalibrasyon yaptım 1 2 defa kalkış normala biniyor yinede aynı arızaya geçiyor bilen bir arkadaşım eve getirecek kadar yapacak birşey var mı ?

Shuttle Boşa Alın Komutu Veriyorsa Nasıl Kalibrasyon Yaptınız ki?
Sol Göğsü Açın Debriyaj Switchini Vidalarından Gevşetip Biraz Daha Debriyaja Doğru Yaklaştırın, Debriyaj Daha Fazla Basacak Şekilde Olsun. Bi Deneyin Bakalım Belki Sürekli N Komutunu Vermez.

Sent from my D6603 using TrakKulüp mobile app

Kardeşim bu siteden niye senin konun sayesinde yaptım 4 ileri 2 geri kalibrasyonunu.

Dün tazzikli su ile baya bi yıkamıştım acaba su felan mı kaçtı ? Servis direk valf dedi çıktı valf ile bi alakasının oldugunu düşünmüyorum açıkcası

Kardeşim bu siteden niye senin konun sayesinde yaptım 4 ileri 2 geri kalibrasyonunu.

Dün tazzikli su ile baya bi yıkamıştım acaba su felan mı kaçtı ? Servis direk valf dedi çıktı valf ile bi alakasının oldugunu düşünmüyorum açıkcası
Suyun valflere zarar vereceğini sanmıyorum hususi olarak valflere tutamazsınız ki. Siz bir de o switchlerin baglantı soketlerini kontrol edin.