Balya ve Saman ihtiyacı hk.

Arkadaşlar benim balya ve saman ihtiyacım var yaklaşık 1500 adet balya yada 20 ton saman
elinde olan arkadaşlar bana ulaşabilirmi rica etsem yer Antalya / Korkuteli
Nakliye dahil fiyat vermenizi rica ederim özelden yazabilirsiniz yada arayabilirsiniz, Tel : 0533 692 84 92

Arkadaşlar benim balya ve saman ihtiyacım var yaklaşık 1500 adet balya yada 20 ton saman
elinde olan arkadaşlar bana ulaşabilirmi rica etsem yer Antalya / Korkuteli
Nakliye dahil fiyat vermenizi rica ederim özelden yazabilirsiniz yada arayabilirsiniz, Tel : 0533 692 84 92

Birisi ile anlaşırsanız ve mahsuru olmazsa en azından fiyatını paylaşırsanız çok iyi olur. Bizim burada piyasa belli değil daha tek tük biçen oldu. Biz başka bir şehre göndereceğiz. Oradaki arkadaşım vasıtası ile mini çaplı saman işine giriyoruzda :).

4 tl yapacak gibi duruyor tarlada
Ben ot olarak depoladim ihtiyacimi
Arpa ve bugday saplarini balya olsrak satacam
3000 kadar komsularin siparisleri var onlarii yerine teslim 5 yada 6 tl balyasi olacak gibi duryor
Biz yapragi bozmadan biceriz ve ot gibi haspaysiz baglariz 25 ila 30 kg bugdayi arpayi
Eger yaprak olmazsa kazik gibi sap o zaman saman yapariz

• Beğen
Tepkiler: teen.farmer
kırklarlei kofçaz topçular köyünde 27 adet tarladan alır taşırım derseniz buyrun gelim derim fakat sizin için zor olacaktır nakliye bağlatma vs ... ortalama 2000 balya çıkar. balya başı 1 tl karşılğında olabilir...

• Beğen
Tepkiler: levka